^/an^oesTFysiotherapie Fitness JMix^Clubka^ Van 23.3.2009 t/m 29.3.2009 vinden de jaarlijkse Mix - Clubkampioenschappen plaats. Je kunt je hiervoor opgeven met een vaste partner tot 15.3.2009 op onze internetsite www.tvvsselstevn.nl of middels inschrijfkaart in het clubgebouw De wedstrijdleiding heeft Leon Nijssen 0478-545013 We spelen in de sterktes 5/6, 7, 8, 9 in poules van 4 dubbels, (of het aantal inschrijvingen maakt een andere indeling noodzakelijk). Bij de stand van 1-1 in sets beslist een tie-break tot 10. Van af de have finale wordt om twee gewonnen sets gespeeld. Het toernooi wordt in een week gespeeld en er mogen maar 2 verhinderingen dagen per dubbel worden opgegeven. In het finale weekend mogen geen verhinderingen worden opgegeven. Waar het reglement niet in voorziet beslist de wedstrijdleiding. Bij inschrijving wordt je geacht het reglement te accepteren. Vrijdag 6 maart jaarvergadering Vrijdag 6 maart 20.00 uur in het clubgebouw Onderwerpen zijn onder meer eindverslag baanrenovatie, belangrijke bestuurswisselingen, jubilarissen, aktiviteiten 2009, tenniskids en natuurlijk wat verder nog ter sprake wordt gebracht. De agenda is via email verzonden. De sportieve verslagen en een aantal bijlagen bij de agenda, zoals het huishoudelijk reglement staan op www.tvvsselstevn.nl. Wij hopen vele leden te mogen begroeten. Deze avond zullen ook de KNLTB-pasjes worden uitgereikt. Piet Litjens Toernooi 2009 Op zondag 5 april 2009 is het weer zo ver, we spelen het jaarlijkse Piet Litjens Toernooi. Het Piet Litjens toernooi is een dagtoernooi en geschikt voor alle speelsterktes (dus ook voor beginnende tennissers) waar het plezier aan de sport en de gezelligheid voorop staat, geheel volgens de gedachte en ter herinnering van medeoprichter en erelid Piet Litjens. Wij spelen in poules van 4 personen van gelijkwaardig speelsterkte. Als de opgave het noodzakelijk maakt kunnen ook gemende poules ingedeeld worden. De speeltijden richten zich naar het aantal spelers die zich hebben opgegeven Er bestaat de mogelijkheid om als verhindering op te geven: Niet voor de middag (voor 13.30 uur) of niet na de middag (na 13.30 uur) Het inschrijfgeld bedraagt 2.- Euro en is voor aanvang van de eerste wedstrijd te voldoen bij de wedstrijdleiding. De inschrijving sluit op 29 maart 24.00 uur. U wordt verzocht om zo veel mogelijk per e-mail in te schrijven onder: ktvoiqt@wanadoo.nl Voor de leden welke niet over internet beschikken liggen in het clubgebouw inschrijfkaarten welke u in de brievenbus in de kantine kunt inleveren. Voor vragen kunt u bellen met Kalle Voigt0478-545008 ZONDAG 8 MAART KENNISMAKINGSLESSEN VOOR VOLWASSENEN EN JEUGD Op 8 maart verzorgen onze tennisleraren van tennisschool Maascourt kennismakingslessen voor volwassenen en jeugd. Wilde u altijd al sporten, ontdek dan hoe leuk tennissen is bij TVY. Tennissen kan op alle leeftijden Starten met tennissen kan ook op alle leeftijden. Start bij voorkeur met tennislessen van een van onze gediplomeerde trainers Dan leert u direct de juiste techniek en geeft u meteen veel spelplezier. De kennismakingslessen starten zondagmiddag om 13.00 uur. Wil je hier graag aan deelnemen, meld je dan aan bij Kalle Voigt ktvoigt@wanadoo.nl OPEN HUISZondag 8 maart 2009 van 13.00 tot 15.00 uur-OPEN HUIS Metamorfose Tennispark TV Ysselsteyn Zondag 8 maart houdt TV Ysselsteyn van 13.00 tot 15.00 uur open huis. Afgelopen jaar is het park volledig gerenoveerd door onze nijvere vrijwilligers. Als gevolg beschikt TVY over ultramoderne Advantage Redcourt tennisbanen, een prachtige verlichting en een mooi inslaghok. Ook de groenstroken rondom zijn onderhanden genomen. Met ons supergezellige clubgebouw uit 2002 beschikken we over een gezellige en prachtige volledig toegeruste tennisaccommodatie. TVY en Ysselsteyn mogen hier echt trots op zijn. Wij heten alle belangstellenden dan ook van harte welkom tijdens het open huis. Tijdens het open huis verzorgt tennisschool Maascourt kennismakings- en demonstratielessen. Heeft u voor deze kennismakingslessen interesse, meld u dan via email aan bij Kalle Voigt: ktvoiot@wanadoo.nl Vergeet dan niet om uw sport/tennisschoenen mee te nemen. Wij zien u graag op ons tennispark.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 10