Programma van 12 februari t/m 20 februari Donderdag 12-feb Zaterdag Donderdag 14-feb 19-feb Zaterdag 21-feb DAG Uitkomen Jeugdpaar groep 5-6-7-8 Zaterdagavondgroep DAG Carnavalsparty met Jeugdraad! groep 5-6-7-8 Carnaval 18:30 20:00 18:30 20:00 Beachparty: Bedankt! De beachparty was afgelopen zaterdag een grandioos succes. Om 21.10 uur was de zaal volledig uitverkocht en stonden er buiten nog tientallen mensen in de rij. Dit was nooit gelukt zonder de hulp van Jo Stevens las- en constructiewerken, Maessen Bedrijven, Cafetaria Forest en natuurlijk de tomeloze inzet van onze eigen verwijlliggers. Bedankt! Zondag 22 februari Ysselsteynse avond: Na de overweldigende successen van afgelopen jaren, organiseert JERA'70 dit jaar wederom een doldwaze YSSELSTEYNSE AVOND. En dit wel op carnavalszondag 22 februari. De opgaven voor deze avond druppelen binnen, maar heb je zin om de zaal eens flink op z'n kop te zetten, vrees niet en geef je dan nog snel op via het onderstaand adres!! Ook aanmeldingen van groepen en eenlingen van de liedjesavond zijn van harte welkom! Wanneer: Zondag 22 februari Aanvang: 20:11 uur. Entree: Gratis Tot zondag 22 februari! Mail de onderstaande gegevens door naar: teun_tonnacr@hotmail.com of meldt je telefonisch aan: 06-12642519 Naam contactpersoon: Artiesten (artiesten naam):. Adres: Act/nummer(s): Tel.: E-mail: Carnavalsvierende Pielpubers!!!!!!! Het is weer zover, we hebben het vorige maand moeten overslaan maar we hebben weer een leuke avond voor jullie in petto. We zijn druk doende om een coole carnavalsavond voor jullie te organiseren!! Waar: Jera "70 wanneer: 14 Februari Aanvang: 19:30 Einde: 22:00 Kleding: carnavals outfit (prijzen te winnen voor de mooiste/gaafste verklede.) Op deze avond zal ook de jeugdraad met JeugdPrins Mark en JeugdVorst Teun aanwezig. Zij zullen voorop gaan in de polonaise en er met jullie een feestende bende van gaan maken! Voor deze avond hebben we ook iets extra's. Iedereen mag een introduce meenemen!!!!! Een vriendin/vriend neef of nicht noem maar op. Hoe meer zielen hoe meer gezelligheid in de Jera!! Pielpubers Tot zaterdag 14 Februari!!!!!! Uitkomen jeugd boerenbruidspaar Vanavond (12 februari) is het weer zover. Het enige echte jeugd boerenbruidspaar van Ysselsteyn komt uit. Schroom niet en kom even een kijkje nemen. Iedereen is deze avond welkom. Opa's, oma's, ouders, neven, nichten, ooms en tantes. Tot vanavond!

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 2