Dorpsraad Ysselsteyn Mededeling Dorpsraad: Hierbij nodigen wij iedereen uit voor het bijwonen van de openbare vergadering van de dorpsraad op maandag 9 febr '09 om 20.00 uur in het Gemeenschapshuis Agenda: 1. Opening. 2. Spreekrecht publiek n.a.v. de agendapunten mogelijkheid om n.a.v. agenda aanvullende informatie te geven). 3. Verslag vergadering 12 jan '09. 4. Ingekomen uitgaande post en mededelingen. 5. Mededelingen vanuit de commissies. 6. Bezoek Gemeente op 12 febr plan van aanpak 7. Voortgang woningbouw fase 2. 8. Verslag werkgroep WOY Werkgroep Ontwikkeling Ysselsteyn 9. Verslag dorpsradenoverleg o.a. kostenverdeling website 10. Rondvraag. 11. Sluiting. Ingek uitg post jan '09 Uitg. 1. Dorpsraad KBO Oproep YNB om knelpunten aangaande openbare werken door te geven. Ingek. 1. Gem Venray: Afsluiting vrijwilligersverzekering: Informatieavond org. Match op di 17 febr in De Witte Hoeve. Aanvang 19.30 uur. 2. Gem Venray: Speelruimteplan: Project: voorzieningen realiseren voor jongeren tussen 12 en 18 jaar. 3. Gem Venray: Informatie over verkaveling woningbouw fase 2 4. Gem Venray: KPN is van plan de openbare telefooncel bij het Lovinckplein te verwijderen 5. Gem Venray: Verslag bijeenkomst 19 jan over speelterrein van Montfortstraat en herinrichting speelplaats basisschool St Oda 6. KvK: factuur 2009 7. Match nieuwsbrief: jan/febr 2009. 8. Prov Limburg: Wekelijkse nieuwsbrief. JEU-DE-BOULESVERENIGING de Piëlboulers Jaarvergadering: De jaarvergadering van onze vereniging zal plaats vinden op MAANDAG 16 FEBRUARI a.s. om 20.00 uur in Zaal Roelanzia. Het bestuur vertrouwt er op dat de "boulers"zoveel mogelijk allen op deze vergadering aanwezig zijn De agenda is via de contactpersonen aan U allen afgegeven. Uitbreiding boule-groepen: Momenteel zijn 6 boule-groepen bezig met jeu-de-boules. maar door Verloop en andere omstandigheden zijn er bij alle groepen nog wel een paar plaatsen over. Hebt u dan ook zin om eens te mee te doen en dan te beslissen of u de gelederen wilt komen versterken, dan zien we u graag komen. De tijden zijn: Maandag,dinsdag, woensdag en donderdag telkens vanaf 7.00 uur n.m. tot ongeveer 10.00 uur en verder woensdagmiddag van 2-5 uur nm. We spelen op de Linders Natuursteen-binnenbaan in De Houtwerf van zalencomplex Roelanzia.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 3