Programma van 05 februari t/m 14 februari Donderdag 05-feb DAG Beachparty Groep 5-6-7-8 Zaterdag 07-feb BEACHPARTY 20:00 18:30 Robert Stevens Ad Romme Henk Stiphout Rian van Osch Donderdag 12-feb DAG 18:30 Uitkomen Jeugdpaar groep 5-6-7-8 Zaterdag 14-feb Zaterdagavondgroep 20:00 7 Februari: Zandhappen en bikini-spotten bij Jera'70's beachparty Zaterdag 7 februari staat bij de echte zon, zee en strandliefhebbers al tijden rood omcirkeld in de agenda. Deze dag vindt er na enkele jaren van afwezigheid weer een heuse beachparty plaats bij OJC Jera'70 in Ysselsteyn. Bezoekers kunnen deze avond de winterse kledij in de kast laten hangen en voor de gelegenheid een zomerse outfit aantrekken. De organisatie zorgt er namelijk voor dat er een zomers klimaat (zo'n 25 tot 30 graden Celsius) zal heersen in het jongerencentrum. Dit is echter niet het enige trucje wat er toegepast zal worden om een zomers effect na te bootsen. De gehele Jera zal bedekt worden met een dikke laag gele zand van zo'n 10 cm om een heus strand na te bootsen. Verder zal er een cocktailbar zijn waar drank gehaald kan worden die bij een avond als deze hoort (bier is ook gewoon in grote getale aanwezig). Tevens krijgt elke bezoeker bij de entree een gratis Hawaï ketting. Ik hoor u al denken; Wat is een strandfeest zonder een kampioenschap limbodansen? Wees niet bang, ook dit zal er zijn. Een deskundige jury zal prachtige prijzen toekennen aan de beste limbodansers en danseressen van de avond. Geen goede limbodanseres? Niet getreurd. Ook de meest sexy geklede vrouw van de avond kan een mooie prijs tegemoet zien. Een beachparty is natuurlijk niet compleet zonder de tropische klanken van een goede DJ. De Jera heeft voor deze avond DJ lzzy weten te strikken. Hij zal van 22:00 tot 03:00 alle bezoekers vermaken met opzwepende muziek, lzzy behoeft verder geen introductie. De DJ bouwde reeds een geweldige reputatie op in de regio. Al met al weer meer dan genoeg reden om zaterdag 7 februari een bezoekje te brengen aan de Jera in Ysselsteyn. De deuren gaan om 20:00 uur open en de entree bedraagt €5,-. Denk aan de dresscode: Iets zomers/strandk leding. Kom op tijd want VOL^VOL. 22 februari: Ysselsteynse Avond Ysselstevnse avond: Na de overweldigende successen van afgelopen jaren, organiseert JERA'70 dit jaar wederom een doldwaze YSSELSTEYNSE AVOND. En dit wel op carnavalszondag 22 februari. Dit is een avond waar heel carnavalsvicrend Reuzensteyn al naar uitkijkt!? Deze avond zal even als afgelopen jaren voor jong en oud en geheel entree vrij zijn!! Wat is een Ysselsteynse avond zonder Ysselsteynse artiesten, daarom deze oproep: Heb je zin om de zaal eens flink op z'n kop te zetten, vrees niet en geef je dan snel op via het onderstaand adres!! Ook aanmeldingen van groepen en eenlingen van de liedjesavond zijn van harte welkom!! Mail de onderstaande gegevens door naar: teun_tonnaer@hotmail.com of meldt je telefonisch aan: 06-12642519 Naam contactpersoon: Artiesten (artiesten naam): Adres: Act/nummer(s): Tel.: E-mail: WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 2