Vsselsteyn Bonte dovend Afgeloeëpe zaoterdag hebben weej de urste Bonte Aovend gehad. Ut was enne prachtige aovend van veur tot aachter. Ankommend wiekend hebben weej nog twieë aovenden op ut programma staon. Zorg dat ge urn 19.45uur binnen ziet, want wej beginnen urn 20.00uur. Alderen Aovend Donderdag 5 f ibberwarie stut den Alderen Aovend op de kalender. Dizze aovend is vur alle 55+ers uut Reuzesteyn en de Vredepiël. Minse die ger mit doen an dizze aovend kunnen zich opgaeve bej Henk Stevens tel. 541821. Reuzekluut 2009 Jo Deters zal de Reuzekluut uutgereikt kriege op zondagmiddag 15 f ibberwarie urn 13.00 uur ien de Smélehof. Hiernao is der gelegenheid urn Jo en Thei te filicitieren. Ziekenbezuuk 2009 Op vrejdag 20 f ibberwarie gaon Prins Bart I en Prinses Helga op ziekenbezuuk. Kende gej iemand den ut fijn viend urn bezuuk te kriegen van ozze prins en prinses, dan kunde dit durgaeve an Vurzitter Peter Knapen tel. 541983. Recepsie Prins Bart I en Prinses Helga Zaoterdag 21 f ibberwarie, nao de dialect mis en sleutelowerdracht op ut plein, is de recepsie van Prins Bart I en Prinses Helga. Wilde ut prinselijk paar iets vurdragen, nim dan efkes kontakt op mit de sirremonie moester Ed Verschuuren tel. 542151. DÖrpsbrulluft Zondag 22 fibberwarie urn ló.lluur zal de Dörpsbrulluft plats vienden ien zaal Pilot. Bart Pouwels en Silvie Tonnaer zullen dan ien ut on-echt verboonden werre. As ge vur ut dörpspaar en stukske het, gaef dit dan efkes dur an de sirremonie maester Ingo Seuren tel. 06-20537186. TENNISKIDS zondag 8 maart gratis kennismakingslessen TVY start een leuk en succesvol lesprogramma voor de allerkleinsten. Slechts een beperkt percentage van het aantal jonge kinderen in de leeftijd van 5-8 jaar tennist. En dat terwijl de tennissport zo veel te bieden heeft aan kinderen in deze belangrijke ontwikkelingsfase van hun (bewegings)leven. De KNLT8 ging daarom op zoek naar een geschikt jeugdconcept voor tennisverenigingen en vond dat in Engeland: Tenniskids. En vanaf 2009 wil ook TVY i.s.m. tennisschool Maascourt met dit succesvolle lesprogramma voor de allerkleinsten starten! Binnenkort volgt meer informatie over aanmelden enz. Jaarvergadering op vrijdag 6 maart Vrijdag 6 maart om 20.00 uur in ons clubgebouw. Noteer alvast deze datum in je agenda. Darten en rikken De 2® dart en rikavond vindt plaats op vrijdag 13 februari. Opgeven kan tot 9 februari bij Wim de Wit, tel: 0478-545035 of e-mail weedewee@hetnet.nl kantinedienst 01 feb Jules Loenen 04 feb Karin van Neerven 05 feb Rik Litjens Kantine poetsen 04 feb Maria Loenen Jacqueline Maas de PIRREUS rSSBSltYN

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 11