ZÏF TIEF KBO, afdeling Ysselsteyn/Vredepeel KBO XI's KIENEN. Woensdag 21 januari is er om 13.30 uur kienen in de Smelehof. BILJARTEN 'v' FEDERATIE-competitie, week 1, ronde 17 Ysselsteynl-America 2 7-2 Ysselsteyn 4-Grubbenvorst 5 2-7 Ysselsteyn 2-America 3 7-2 UVB 3-Ysselsteyn 5 0-9 Sevenum 5-Ysselsteyn 3 3-6 Broekhuizen 4-Ysselsteyn 6 5-4 KBO-Ouderenadvisering: Informatie en advies over Wonen/Welzijn/Zorg/Financiële regelingen. Bel uw ouderenadviseur, tel.: 548015. Spreuk van de Week; "Succes heeft vele vaders, bij falen ben je wees ZijActief Ysselsteyn Jaarvergadering Graag nodigen wij u uit voor de jaarvergadering op dinsdag 20 Januari a.s. We beginnen om 19.00 uur met een H. Mis in de parochiekerk. De vergadering wordt om 20.00 uur voortgezet in gemeenschapshuis 'de Smelehof met aansluitend een loterij met medewerking van Bakkerij Van Gassel. Geert en Loes van Gassel zullen ons het een en ander vertellen over een aantal producten waarna de producten worden verloot. De opbrengst van de loterij is bestemd voor de viering van het 75-jarig jubileum. Tapaz-Avond Op 4 Februari organiseren we een Tapaz- avond in de Smelehof. Elly Aarts uit Leunen gaat op deze avond ons leren hoe we tapaz kunnen maken.We gaan in groepjes zelf hapjes maken en daarna ook heerlijk proeven. Het belooft een mooie avond te worden want Elly heeft al meerdere keren kookavonden voor ons georganiseerd. De avond begint om 19.30 uur en de eigen bijdrage voor deze avond is 5,00 inclusief een glaasje wijn of een andere consumptie.Opgeven kan tot 27 januari bij Karin Sikes tel: 541620 of bij Willy Verheijen tel: 541292 Uitslag Peeldancerstoernooi zondag 11 januari in de Schouwburg Venrav Linsey Xhofleer solo junioren 264 pnt. 3e plaats Swing garde jun. vrije kl. 226 pnt. 4C plaats Silver Stars garde junioren. 252 pnt. 4e plaats Magie modern junioren 237 pnt. 3e plaats Kimberley Xhofleer solo jeugd 276 pnt. 2C plaats Marleen Alders solo hoofdklasse 275 pnt. le plaats Loes Poels solo hoofdklasse 258 pnt. 4e plaats Ellen Zanders solo hoofdklasse 257 pnt. 5e plaats Dancing Stars garde hoofklasse 272 pnt. 2e plaats M PEELDASCERS Iedereen hartelijk gefeliciteerd met de behaalde plaatsen. In het bijzonder Marleen Alders met een fantastische le plaats. Jullie hebben allemaal je best gedaan en heel goed gedanst. Wij willen iedereen bedanken die meegeholpen heeft met het organiseren van het Peeldancerstoernooi. Ook alle sponsoren heel erg bedankt. Speciale dank aan onze twee hoofdsponsors "Limburgse Bouwmaterialen" en "Wok Grill Restaurant D'n Trog". In een bomvolle Schouwburg met meer dan 500 deelnemers en een record-aantal inschrijvingen werd het een echte happening. Alle trainsters, onze leden en de toernooicommissie hebben genoten. Het bestuur kijkt dan ook terug op een bijzonder mooie dag. Het volgende danstoernooi is zondag 18 januari in Berchem. Wij wensen iedereen veel succes. Bestuur Peeldancers Limburg 'A vrouwennetwerk r *n y a i rsseisrtfv

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 4