Ysselsteym Nieuws» Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@kpnplanet.nl Jrg 46, nr. 50 11 december 2008 BIJBELGROEP Van de parochie Johannesl, 6-8 19-28 Er is een mens geweest, een gezondene van God; zijn naam was Johannes. Hij kwam als getuige: hij moest getuigen van het licht, opdat allen door hem tot geloof zouden komen. Hij was niet het licht, hij moest getuigen van het licht. Dit dan is het getuigenis van Johannes. De Joden hadden uit Jeruzalem priesters en Levieten op hem afgestuurd met de vraag: 'Wie bent u?' Onomwonden kwam hij ervoor uit: 'Ik ben de Messias niet.' Wie dan wel? Bent u Elia?' vroegen ze. 'Die ben ik ook niet', antwoordde hij. 'Bent u soms de profeet?' - 'Nee', zei hij. 'Wie bent u dan?' drongen ze aan. 'We willen een antwoord geven aan degenen die ons gestuurd hebben. Wat zegt u over uzelf?' Hij zei: 'Ik ben een stem die roept in de woestijn: "Maak recht de weg van de Heer", zoals de profeet Jesaja gezegd heeft.' De afgevaardigden, die uit de kring van de farizeeën kwamen, drongen verder aan en vroegen: 'Maar als u de Messias niet bent en ook Elia niet of de profeet, waarom doopt u dan?' Johannes gaf hun ten antwoord: 'Ik doop in water. Maar zonder dat u Hem herkent staat Hij al in uw midden: Hij die na mij komt, maar wiens schoenriem ik niet waard ben los te maken.' Dit gebeurde in Betanië, aan de overkant van de Jordaan, waar Johannes aan het dopen was. Zat. 13 dec. 15.30 u. 19.15 u. Di. 16 dec. 18.15 u. Misdienaars: Zaterdag, Dinsdag, Misintenties van 13 december t/m 19 december Doopviering Vera van Dijck. Zij zal door Heeroom van Meer worden gedoopt. (Ouderenkoor) 3de weekend van de Advent Jaardienst Piet Arts Timmermannsweg); overleden familie Janssen - Thielen; Jaardienst Sef en Riek Claessens - Berkers Uitstelling van het Allerheiligste, waarna aanbidding tot 18.45 u. aansluitend om 19.00 u. de H. Mis; Pastoor Spreeuwenberg en overleden familie Spreeuwenberg - Verlinden 19.15 u. Niels Claessens - Job Swinkels 18.15 u. Marijn Claessens - Sven Knapen a.s. woensdag 17 december 20.00u. in de multifunctionele ruimte bij de kerk. Bij deze bijeenkomsten is iedereen welkom, die samen met anderen van gedachten wil wisselen over ons geloof. Was u het in het verleden verhinderd, of vergeten? Geen probleem. Op iedere bijeenkomst wordt een apart onderwerp behandeld. Het kan ook zijn dat u zelf een onderwerp heeft waar over u met anderen van gedachte wilt wisselen Dat kan altijd. Wij hebben geen kant en klare oplossingen, maar samen erover praten kan ook verhelderend werken. Iedereen komt vroeg of laat wel met het geloof in aanraking of heeft vragen. En moeilijk is het beslist niet! Deze keer willen we samen praten over het naderende Kerstfeest. Wat betekent Kerstmis voor ons. We zouden het fijn vinden als er enkele belangstellenden bij zouden komen. WE HOPEN U TE MOGEN VERWELKOMEN!!!! Wilt u meer informatie m.b.t. de Bijbelgroep een tel. naar Mia Michels, 541563

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 1