VphjgiSS?8 TIEF Peeldancers Grote Clubactie 2008 PEELDAMCEBS Wij willen iedereen heel hartelijk bedanken voor het kopen van een lot van de Grote Clubactie. Een gedeelte van de opbrengst komt ten goede aan onze damvereniging "de Peeldancers." Er zijn verschillende prijzen gevallen op de loten die wij verkocht hebben. De uitslag vindt U in de regionale bladen en/of op internet www.clubactie.nl U was voor ons een geweldige financiële steun. Nogmaals bedankt hiervoor. Bestuur de Peeldancers. Uitslag Openingstoernooi 30 november in Gennep M Linsey Xhofleer Imke Versteegen Silver Stars Kimberley Xhofleer Ellen Zanders Loes Poels Dancing Stars 267 pnt 2e plaats 264 pnt. 4e plaats 258 pnt. 3e plaats 271 pnt. 2e plaats 265 pnt. 2e plaats 265 pnt. 2e plaats 273 pnt. 2e plaats Iedereen hartelijk gefeliciteerd met de behaalde plaatsen op het eerste toernooi van het nieuwe dansseizoen. Het volgende toernooi is zondag 21 december in zaal "Terra Victa" in Odiliapeel. Wij wensen iedereen heel veel succes. JEU-DE-BOULESVERENIGING "De Piëlboulers" UITWISSELINGSTOURNOOI HEIDE 17 en 18 DECEMBER. Op woensdagavond 17 december (18,30 tot 21,30 uur) en op donderdagmiddag 18 december (13.30 tot 16.15 uur) zullen we onze krachten gaan meten met de jeu-de-boulers uit HEIDE als return op het in juli alhier gespeelde tournooi op het Lovincklplein. We spelen nu wel binnen op de banen bij Herman Janssen aan de Groeneweg. Van iedere vereniging doen in een triplette-tournooi 3 stellen per dagdeel mee. Ze spelen elk DRIE wedstrijden. De lijst van de deelnemers is bij de contactpersoon van uw groep bekend. Nadat we in HEIDE afgelopen zomer de meerdere moesten erkennen, zullen we nu zeker ons beste beentje voor zetten om als overwinnaars dit tournooi te verlaten. Supporters zijn dan ook van harte welkom om de spelers aan te moedigen. We wensen de spelers alle succes en hopelijk komen vele mede-boulers van onze vereniging naar Heide om hun aan te moedigen. ZijActieff Ysselsteyn Kerstavond Op maandag 15 december vieren we de Kerstavond. m urfl We beginnen om 19.30 uur met een viering in de Smelehof,na de pauze komt Enjoy Together, die de avond verder zal invullen. Kerststukje maken Beppie Derix van Akkerande, Heeft een workshop kerststukje maken op 9 December. Tijd half 10 of half 2.De workshop duurt 1.30 tot 2.00 uur. En de kosten zijn 15.00 .Je hoeft zelf alleen maar voor een pot of schaal te zorgen. De rest wordt door Beppie geregeld. Informatie en opgave kan tot 5 December bij Willy Verheijen tel: 541292 VSSEliTt»* ik vrouwffnnttwsrb

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 5