TIEF Vivace KBO KBO, afdeling Y sselsteyn/V redepeel KIENEN. Woensdag 3 december is er om 13.30 uur kienen in de Smelehof. FEDERATIE-competltie, week 47, ronde 12 Ysselsteyn 1 vrijdag Ysselsteyn 4-Sevenum 4 7-2 Ysselsteyn 2 vrijdag Ysselsteyn 5-Castenray 3 1-8 Ysselsteyn3-Grubbenvorst 5 2-7 Ysselsteyn 6-Gasthoes 3 7-2 KBO-Ouderenadvisering: Informatie en advies over Wonen/Welzijn/Zorg/Financiële regelingen. Bel uw ouderenadviseur, tel.: 548015. Spreuk van de Week.'"De mode verslijt meer kleren dan de mensen Muziekvereniging de Feelklank Bestuursvergadering A.s. maandag 1 december is er om 20.30 uur een bestuursvergadering. Uitnodiging evaluatiegesprek jeugdleden fanfare en ouders Vorige week hebben jullie allemaal een uitnodiging ontvangen voor een korte bespreking over de gang van zaken binnen de fanfare. De bespreking is direct na de repetitie om 20.30 uur in de Smelehof. Wij hopen dat jullie allemaal aanwezig kunnen zijn. Repetitie 5 december Op 5 december is er géén repetitie voor het jeugdorkest en voor de fanfare i.v.m. pakjesavond. Bonte middag Ook dit jaar willen we met de leden van het jeugdorkest meedoen aan de bonte middag. Als je het leuk lijkt om mee te doen, kom dan vrijdag om 17.30 uur naar de Smelehof. Dan kunnen we alvast één en ander bespreken voor de repetitie. Oud ijzer Oud ijzer Oud ijzer Oud ijzer Oud ijzer Oud ijzer Zaterdag 29 november, wordt weer de oud ijzer actie van muziekvereniging de Peelklank gehouden. Voor een goed verloop van de actie verzoeken wij u zoveel mogelijk het ijzer klaar te leggen aan de weg. Dit geldt ook voor bewoners van het buitengebied, die niet graag hebben dat wij op hun erf komen. Helaas moeten we koelkasten, olietonnen, autobanden e.d. weigeren. Verder kunnen wij alleen spullen meenemen die minimaal voor 90% uit ijzer bestaan. Voor uw bijdrage en medewerking willen wij u bij voorbaat danken. Let op: Het ijzer wordt zoveel mogelijk 's morgens en vroeg in de middag opgehaald, maar het is ook mogelijk dat op sommige routes het ijzer al op vrijdag wordt opgehaald. De containers zijn geplaatst bij de loods van Vitelia voeders aan de Agrobaan. ZiSActief Ysselsteyn Limbur9 Kienen Op dinsdag 2 December is er weer kienen in Dancing Pilot. Annemie Wijnands zal deze keer namens het bestuur aanwezig zijn. Kerststukje maken Beppie Derix van Akkerande, Heeft een workshop kerststukje maken op 9 December. Tijd half 10 of half 2.De workshop duurt 1.30 tot 2.00 uur. En de kosten zijn 15.00 .Je hoeft zelf alleen maar voor een pot of schaal te zorgen. De rest wordt door Beppie geregeld. Informatie en opgave kan tot 5 December bij Willy Verheijen tel: 541292 GEMENGD KOOR VIVACE Zondag 30 nov. luisteren we in Martinushof in Tegelen, om 11.00u. de viering op. We vertrekken om lO.OOu. bij de kerk Uniform! ihoHs* viouwamintwtr*

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 4