Zip TIEF Muziekvereniging de Peelklank Serenade handboogvereniging Zaterdag, 15 november brengen we een serenade aan diverse kampioenen van de handboogvereniging. Bijeenkomst om 19.45 bij de Smelehof. Programma 23 november 29 november 21 december Intocht Sinterklaas rond 15.00 uur) Oud ijzer actie Kerstconcert Wh DE ZONNEBLOEM DEPEELBLOEM Zoals u waarschijnlijk wel weet, organiseert Nationale Vereniging de Zonnebloem Breda, jaarlijks vakanties. Deze zijn bedoeld voor mensen die door ziekte, handicap of leeftijd lichamelijke beperkingen hebben. En dan met name voor diegenen die afhankelijk zijn van (intensieve) verpleging of erzorging. Ook in 2009 gaan er weer 8100 gasten en 7800 vrijwilligers mee op vakantie. Waar gaan deze vakanties naar toe? Teveel om hier allemaal op te noemen. De vakantiegids 2009 is uit. Will u meer informatie over een aangepaste vakantie dan kunt u informatie vragen bij: Annie Jansen tel.: 541495 of Mia Michels, tel. 541563 U kunt ook rechtstreeks informatie vragen bij de landelijke vereniging in Breda: tel. 0765646362, en vragen naar afd. vakanties. Via de internetpagina: www.zonnebloem.nl kunt u ook veel informatie lezen. Ook verpleegkundigen, verzorgenden en vrijwilligers zijn altijd welkom!!!!!!. Interesse: bij dezelfde personen of ook rechtstreeks in Breda. GEMENGD KOOR VIVACE' "fJ a.s. Zaterdag 15 nov. verzorgen we de H.Mis, naast de vaste gezangen van de Markus-mis en volkszang zingen we: G 81 en G 26.2. Zondag 16 nov. Volkstrauertag Evenals in het verleden luisteren we de Vivace herdenkingsdienst op en zingen uit de Deutsche Messe: Zum Eingang (Wohin soil ich mich wenden) en G 69. De bus voor gezamenlijk vervoer is om 13.00u. bij de kerk. Heren: uniform, dames: zwarte broek en witte blouse of trui. Denk ook aan de tijdige opgave voor de Oda-brunch op 23 nov.!!!!! Zij Actief vsselstevn Kienen Op dinsdag 18 November is er weer kienen in Dancing aanvang 19.30 uur. Toos Arts zal deze keer namens het bestuur aanwezig zijn. Feestavond Op dinsdag 25 November word de jaarlijkse feestavond gehouden. We beginnen om 19.00 uur met een H. Mis in de Kerk. Daarna gaan we naar de Smelehof, waar het cultureel groepje de avond verzorgt. Ook worden op deze avond de Jubilarissen in het zonnetje gezet. Paardensportverenieine Afgelopen weekend waren de Nederlandse Kampioenschappen S.G.W in Bathmen. Hier behaalde Sabine Franken met haar paard Tenda in de klasse Z een hele mooie 5 de prijs. En Isa Venmeule heeft met haar pony Robin op 8 november in Sevenum in de klasse CL1 een eerste prijs behaaid. Pilot, Dames proficiat ^HÏÏSP i''"to* /*euu*»*\ i&dOat'üiVile Vereniging Limburg TJ Ktholteh vi vrouw annttwvrk

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 5