KBÖ, afdeling Ysselsteyn/V rcdepeel KIENEN. Woensdag 19 november is er om 13.30 uur kienen in de Smelehof. ADVENTS-/KERSTVIERING. Woensdag 10 december is de jaarlijkse advents-/ kerstviering. Nadere mededelingen volgen te zijner tijd. FEDERATIE-competitie, week 45, ronde 10 Ons Plezier 2-Ysselsteyn 1 4-5 Ysselsteyn 4 vrij U.V.B. 1-Ysselsteyn 2 4-5 Ysselsteyn 5-Kemphaan 5 5-4 Ysselsteyn3-Wanssum 5 3-6 Ysselsteyn 6-Ostenriekske 2 4-5 KBO-Ouderenadvisering: Informatie en advies over Wonen/Welzijn/Zorg/Financiële regelingen. Bel uw ouderenadviseur, tel.: 548015. Spreuk van de Week:"Wie zijn ogen niet open heeft, moet zijn portemonnee open hebben' Basisschool 'St-Oda'- Oudervereniging IV Basisschool S*.Oda V erkeersveiligheid Tijdens de algemene ouderavond werd ons de vraag gesteld om extra uitleg te geven over de verkeerssituatie rond om de school. Veel ouders blijven zich uitspreken over onveilige situaties. Als team onderstrepen we dit. We zullen als team hier opnieuw met de leerlingen over praten en de regels nog eens benoemen. Ook doen we opnieuw een oproep aan alle ouders om samen met ons voor de veiligheid van al onze kinderen te zorgen. - Borden "Schoolzone": U nadert een school en dus overstekende kinderen. Voorzichtigheid geboden. - Borden "Zebra"oversteek: wijst zich vanzelf. Overstekende kinderen hebben ALTIJD voorrang. - Aan één kant van de Pater Tulpstraat staat een parkeerverbod. - We hebben een extra parkeerstrook voor fietsers gemaakt, zodat ouders niet met de fiets op het voetpad of de weg hoeven te parkeren. - Parkeren voor en na schooltijd op de daarvoor bestemde parkeerplaatsen en bij voorkeur NIET voor de school. Het uitzicht wordt voor de kinderen op deze manier ernstig belemmerd. - Om de verkeerssituatie nog overzichtelijker te maken is het een vraag vanuit het team om de Pater Tulpstraat als éénrichtingsweg te gebruiken. Een vriendelijk verzoek om niet vanaf de verkeerslichten de Pater Tulpstraat in te rijden maar vanuit de andere kant. - Voor verdere vragen kunt u altijd contact opnemen met onze verkeersouder: dhr. Peter Knapen. Wij zijn er van overtuigd dat als we als team en ouders hier een gezamenlijke verantwoordelijkheid in nemen dit de verkeersveiligheid van al onze kinderen ten goede zal komen. Toneel Toneelvereniging Crescendo en LFA heeft afgelopen vrijdag 8 november f CRESCENDO op haar feestavond in countrystijl met rodeo de volgende Jubilarissen gehuldigd: Jo Koonirigs-Litjens 50 Jaar, Jeu Marcellis 50 Jaar, Leen Linders-Poels 40 Jaar, Joke van Asten-Sleegers 25 Jaar en Ans Philipsen-Hofmans 25 Jaar. Verder kunnen we melden dat crescendo al weer druk aan 't repeteren is om de klucht Tom, Dick en Harry geregisseerd door Henk Stevens op 28 en 29 maart 2009 op te voeren in Ysselsteyn en zondag 19 april in de schouwburg te Venray. Jera-Kamp Noteer in je agenda: Jera-Kamp 2009 is van 1 augustus t/m 8 augustus in kampgebouw Het Patronaat in Neer. Ben jij benieuwd hoe het spannende avontuur van De Bende van Jopie en Peter R. De Diepvries aflooptKijk dan snel op YouTube of op de Jera-Kamp Hyve: http:// ierakamp2008.hvves.nl Ysselsteyn f

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 4