Ysselsteyes Nieuws Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@kpnplanet.nl Jrg 46, nr. 45 6 november 2008 O Van de parochie Matteus 25, 1-13 Tien meisjes Dan zal het met het koninkrijk der hemelen gaan als met tien meisjes, die met hun lampen op weg gingen, de bruidegom tegemoet. Vijf van hen waren dom en vijf verstandig. Want de domme namen wel hun lampen met zich mee, maar geen olie. Maar de verstandige namen ook olie mee in kruiken, niet alleen lampen. Omdat de bruidegom op zich liet wachten, dommelden ze allemaal in. Midden in de nacht klonk er geroep: "Daar is de bruidegom! Ga hem tegemoet!" Toen stonden alle meisjes op en maakten hun lampen in orde. De domme zeiden tegen de verstandige: "Geef ons van jullie olie, want onze lampen gaan uit." Maar de verstandige gaven ten antwoord: "Nee, er mocht eens niet genoeg zijn voor ons en voor jullie: ga liever naar de verkopers en koop voor jezelf." Toen ze weg waren om te kopen, kwam de bruidegom, en de meisjes die klaar stonden, gingen met hem mee naar binnen voor de bruiloft, en de deur ging dicht. Later kwamen ook de andere meisjes en riepen: "Heer, heer, doe open voor ons." Maar hij antwoordde: "Ik verzeker jullie, ik ken jullie niet." Wees dus waakzaam, wantje kent dag noch uur. Misintenties van 8 november t/m 14 november Zat. 8 nov. 19.15 u. (Enjoy Together) Herdenking van de inzegening van onze nieuwe kerk in 1992: Jan en Net Janssen en overleden familie Janssen - van Gompel; Ouders Lemmens - Verstraaten; Jaardienst Harrie Philipsen; voor de levenden en overleden leden van SV Ysselsteyn; Jaardienst Math van Dijck; Wiel Hubers vanwege zijn verjaardag Di. 11 nov. 19.00 u. Piet Swinkels en kleinkind Mara; Gerard Fleurkens en overleden familie Fleurkens - van Staveren; Ties Peeters vanwege zijn verjaardag en voor zijn echtgenote To Peeters - Cox Misdienaars: Zaterdag, Dinsdag, 19.15 u. Niels Claessens - Sven Knapen 19.00 u. Kevin Baltissen - Kevin van Hoof UW KERKBIJDRAGE is nog steeds van harte welkom. Bent U de enveloppe kwijt? Geen probleem, dan kunt U de bijdrage overboeken op bankrekening nr. 1593.91.784 t.n.v. Parochie H.Oda, afd Kerkbijdragen, Ysselsteyn.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 1