Ysselsteyms Nieuws Blad Ws Redactie: Dorpsraad 7 Emailadres: ynb@kpnplanet.ni Jrg 46, nr. 43 23 oktober 2008 P Van de parochie Matteüs 22,34-40 Toen de farizeeën hoorden dat Hij de Sadduceeën tot zwijgen had gebracht, kwamen ze bij elkaar en een van hen, een wetgeleerde, vroeg om Hem op de proef te stellen: 'Meester, wat is het grootste gebod in de wet?' Jezus zei hem: 'U zult de Heer uw God liefhebben met heel uw hart en met heel uw ziel en met heel uw verstand. Dat is het grootste en eerste gebod. Het tweede is daaraan gelijk: U zult uw naaste liefhebben als uzelf. Aan deze twee geboden hangen heel de Wet en de Profeten.' Misintenties van 25 oktober t/m 31 oktober Zat. 25 okt. 14.00 u. Herdenkingsdienst van Cecile Garcia-Janssen, waarna zij op ons kerkhof zal worden begraven. Deze dienst wil de familie graag in besloten kring laten plaatsvinden. 19.15 u. (Eige Wijsjes) Kinderwoorddienst overleden ouders Arts-Gielen en overleden familie; Albert Smits; Jep, Leen en Gerrit Flinsenberg; overleden ouders Custers-Claassen; overleden ouders Hesen- van Soest; Jaardienst ouders Janssen-Keijsers; Leo van der Zanden vanwege zijn verjaardag, voor Vader van der Zanden en Marie van Neerven; Theo Tilleman Di. 28 okt. 18.45 u. Bidden van een Rozenhoedje aansluitend een H. Mis Ouders Verstappen-Vervoort; Jaardienst Theo Vollenberg; Jaardienst Jan Bos Woe. 29 okt. 17.00 u. H.Mis voor de leden en overleden leden van de K.B.O. Misdienaars: Zaterdag, 19.15 u. Niels Claessens - Ward Stiphout Dinsdag, 19.00 u. Kevin van Hoof - Ron Peters Woensdag, 17.00 u. Sven Knapen - Marijn Claessens Denken jullie nog aan de Kerkbijdrage? Want samen staan wij STERK voor onze PAROCHIEKERK. De Allerzielendienst is op zondag 2 november om 15.00 uur. m

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 1