GEMENGD KOOR VIVACE '85 JAAR CONCERTAVOND 25 okt a.s. 20.30u. in 'Smelehof Aan dit concert werken mee: 'Gemengd koor 'Vivace', Gemengd koor 'Erato' uit Blitterswijck, het Peelland Operettekoor, uit Deurne, Vocalgroup 'Enjoy Together' en 'Schone Schijn'. Entree 3,- voor het goede doel: Zonnebloemafdelingen uit de regio. GEMENGD KOORVIVACE' Zaterdag 18 okt. zingt het hele koor om 14.00u. de jubileummis voor de familie Franken. We zingen de meerstemmige mis van Gounod, 's Avonds zingen we samen met Erato de jubileummis bgv. ons 85 jarig bestaan. Tijdens deze H. Mis zal gezongen worden: meerstemmige mis van Gounod, G49.1, G69, G07. G72, G76.Tijdig aanwezig zijn! Hierna gezellig samenzijn in 'Smelehof, waar 3 leden gehuldigd zullen worden. Lida Cox 1214 jaar lid, Mariet Marcellis en Truus Rongen 50 jaar lid! Langs deze weg nodigen wij alle belangstellenden uit voor deze jubileummis. Met twee koren is dit een lust voor het oor. Ook bij de huldiging van onze jubilarissen is iedereen van harte uitgenodigd!!! DE ZONNEBLOEM VRIJWILLIGERSPRIJS. Zaterdag 25 okt. wordt in de Foyer van de Schouwburg, de 5e Venrayse dag van de Vrijwilliger gehouden. Centraal op deze middag staat de uitreiking van de prijzen voor de vrijwilligersorganisatie van 2008. Daarnaast is het thema voor deze middag "het verwennen van de Venrayse Vrijwilliger Het programma begint om 13.00u. tot 17.00u., waaronder een optreden van de Limburgse zanger Ben Verdellen. 14.30u. is de presentatie van de kanshebbers voor de publieksprijs van de vrijwilligersorganisatie waaronder: de Zonnebloem. Stemming door het publiek. Hierna de presentatie van de door de jury 3 kandidaten voor de vrijwilligersprijs 2008 en uitreiking van de prijzen. Wij nodigen iedereen uit om deze middag te bezoeken en zeker onze vrijwilligers voor hen: kom naar deze middag en laat ie verwennen, en stem op: de Zonnebloem!!!!!!!!!!!!! Meer hierover zie Peel Maas. Muziekvereniging de Peelklank Extra repetities voor het filmconcert A.s. zondag 19 oktober is er voor de trombones, bassen, euphoniums, tenor en barriton saxen een extra repetitie. Aanvang 10.30 uur tot 12.30 uur. Jeugdorkest A.s. vrijdag 17 oktober is er geen repetitie voor het jeugdorkest. Programma 26 oktober Generale repetitie voor het hele fanfare-orkest (aanvang 10.30 uur) 26 oktober Uitwisselingsconcert percussie-ensemble in Overloon 31 okt+1 nov Filmconcert fanfare 2 november Allerzielen 29 november Oud ijzer actie 21 december Kerstconcert -".Aifj K31>0».1ie Vi-rcHK>Hio

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 5