•Ysseli Nieuws Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@kpnplanet.nl Jrg 46, nr. 42 16 oktober 2008 Van de parochie Vragen aan Jezus Toen gingen de Farizeeën weg en maakten plannen om Jezus in zijn redenering te verstrikken. Ze stuurden hun leerlingen op Hem af, samen met de herodianen. Die zeiden: 'Meester, we weten dat U een waarheidslievend man bent en naar waarheid onderricht geeft over de weg van God, en U door niemand laat beïnvloeden, want U ziet geen mens naar de ogen. Zeg ons dan wat U hiervan vindt: mag men belasting betalen* aan de keizer of niet?' Maar Jezus, die hun kwalijke opzet doorzag, zei: 'Waarom stelt u Me op de proef, huichelaars? Laat Mij eens een belastingmunt zien.' Ze gaven Hem een denarie. Hij zei hun: 'Van wie is die afbeelding en het opschrift?' Ze zeiden hem: 'Van de keizer.' Daarop zei Hij tegen hen: 'Geef dan aan de keizer wat van de keizer is en aan God wat van God is.' Misintentics van 18 oktober t/m 24 oktober Zat. 18 okt. 14.00 u. H.Mis vanwege het 40 jarig huwelijk van Frans en Riet Franken-Hamers 19.15 u. Jubileummis b.g.v. het 85 jarig bestaan van ons kerkelijk zangkoor Vivace m.m.v. het koor Erato uit Blitterswijck voor de levenden en overleden leden van ons gemengd koor Vivace; Jaardienst Toon Wismans; Jaardienst Albert Smits; Jan van Gassel; Gerard Fleurkens en overleden familie Fleurkens - v.Staveren Di. 21 okt. 18.45 u. Bidden van een Rozenhoedje aansluitend een H. Mis Jaardienst Truus van Schijndel - Thijssen en voor de overleden familie Misdienaars: Zaterdag, Dinsdag, 14.00 u. Kevin Baltissen - Luc Peters 19.15 u. Ron Peters - Stef Lemmens Tom Jenniskens 19.00 u. Kevin Baltissen - Marijn Claessens

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 1