an 02 oktober t/m 11 oktober DAG Casino gr 5/6 18:30 DJ D'Light 20:00 Helpende Ouders: Ine Tilleman Carla Bouwman Tom Bouwman Janus Jespers DAG Hefstvakantie/Pyjamaparty 18:30 Zaterdagavondgroep 20:00 Zaterdag 11 oktober: Dj D'Light Zaterdag 11 oktober zal DJ D'Light OJC Jera'70 vereren met een knallende draaisessie. DJ D'Light is een van de populairste deejays van dit moment met zijn rockende beats, klinkende baslijnen en uplifting melodieën. D'Light brengt populaire Dance tracks op zijn eigen manier. Jaren geleden begon hij met een lokale drive-in disco show waar hij de ene hit na de andere draaide. Binnen de kortste keren werd hij, dankzij zijn unieke manier van draaien, gevraagd voor de grotere en meer bekende uitgaanscentra. Samen met een vriend begon hij een project onder de naam DJ Exclusive Team en draaide lange tijd in Assen. Door de unieke manier van plaatjes draaien kreeg de het duo, en daarmee ook de discotheek, een steeds grotere naam. Omdat D'Light na enige tijd toch graag weer als eenling verder wilde, besloot hij de stoute schoenen aan te trekken en sloot hij zich aan bij een groot boekingsbureau. Dankzij dit bureau kwamen er boekingen door geheel Europa, van Duitsland, België en Zwitserland tot aan Mallorca. Enkele jaren geleden werd het ook tijd voor D'Light om zich te richten op werkzaamheden als producer. Zijn eerste CD single was een bewerkte cover van een nummer van John Denver; Leaving on a Jetplane. Het nummer sloeg aan en werd in menig discotheek grijs gedraaid. D'Light heeft zijn sporen in het plaatjes draaien dus al lang en breed verdiend. Reden genoeg om zaterdag 11 oktober naar OJC Jera'70 in Ysselsteyn te komen dus. De entree bedraagt 5,- en de deuren gaan om 20.00 uur open. Fotoavond Jera-Kamp 2007/ 2008 Op woensdag 15 oktober zal de fotoavond van Jera-Kamp 2007 en 2008 om 19:30 uur in de Jera plaatsvinden. Op deze avond zal zowel de foto cd van Jera-Kamp 2007 en 2008 te koop zijn, de DVD's van beiden jaren zijn te bestellen en de Kampkrant van 2008 zal deze avond uitgedeeld worden. WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818. Muziekvereniging de Peelklank Extra repetities voor het filmconcert A.s. zondag 12 oktober is er voor de hoorns en alt saxen een extra repetitie. Aanvang 10.30 uur tot i2.30 uur. 19 okt.: trombones, bassen, euphoniums, tenor en barriton sax aanvang 10.30 uur) 26 okt.: generale repetitie voor het hele orkest aanvang 10.30 uur) Indien je niet op de partijen repetitie aanwezig kunt zijn dit graag zo spoedig mogelijk aan de dirigent doorgeven. Als er teveel afwezig zijn, kunnen we nog groepen ruilen om een maximale opkomst na te streven. Programma 26 oktober Uitwisselingsconcert percussie-ensemble in Overloon 31 okt+1 nov Filmconcert fanfare 2 november Allerzielen 29 november Oud ijzer actie 21 december Kerstconcert Donderdag Zaterdag Programma v 09-okt 11-okt Donderdag Zaterdag 16-okt 18-okt

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 2