VOT I .EYBALCLUB YSSELSTEYN ZiiActiefYsselsteyn Limburg Een andere manier van rouwen Gesprekken met overledenen, boodschappen doorgeven is noodzakelijk voor de mens die achterblijft. Vaak heeft de mens een teken van leven nodig en/of wil hij graag weten wat er gebeurd is. Hij of zij maakt zich zorgen, moet leren om het verlies te accepteren, heeft moeite met rouwen. Het medium Tonnie van Deursen noemt deze gesprekken een andere manier van rouwverwerking. Ook zielen zoeken contact met haar voor verwerking. Zielen die zelf iets willen vertellen aan hun nabestaande. Integriteit, warmte en vertrouwen staan voor haar centraal. Wilt u meer hierover lezen dan kunt u kijken op haar website www.tonnie.net Het wordt een avond vol liefde en respect voor de overledenen, maar ook voor de bezoekers. Op deze avond zijn ook niet leden welkom. Zij betalen 5entree. De avond wordt gehouden op 14 oktober bij Roelanzia en begint om 20.00 uur Volksdansen Op donderdag 16 Oktober a.s. is er wel volksdansen ,Maar op 30 Oktober zijn jullie vrij. Basisschool 'St-Oda'- Oudervereniging Basisschool St.0da Financiële bijdrage Koninginnedag en St. Nicolaasfecst De actie van vorige week aangaande beide feesten heeft het mooie bedrag van 1077 euro opgebracht. Wij danken alle inwoners van Ysselsteyn voor hun steun. DE NEDERLANDSE BRANSWONDENSTICHTING De collecteweek is van 5 t/m 11 oktober. In Ysselsteyn hebben wij hiervoor al gecollecteerd in de week van de goede doelen. Wij hebben toen een bedrag opgehaald van €1.021.34 Dit is het hoogste bedrag wat wij ooit in Ysselsteyn voor de Brandwonden Stichting hebben opgehaald! Heel hartelijk bedankt!!!?! Uitslag Zo 05-10-2008 Di 30-09-2008 Programma Zo 19-10-2008 Ma 20-10-2008 Heren 1 - Dames 1 - Summa 2 - Phoenix 3 - Grashoek, Hovoc 2, Heren 1 Dames 1, 3-1 0-4 Vertrek 20.10 Rijden Inge en Marian P.D.V. Ysselsteyn. Maandag 13 oktober najaarsvergadering in ons clublokaal aanvang 20.00 uur. Tevens is er dan gelegenheid voor het afrekenen van de laatste vluchten, en ook kruinen dan de vaste voetringen en chipringen betaald worden. ttolMk vrouwannwi-fefk t Yssels-teyn P.D.V.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 13