Wintercompetitie Onderstaand volgt de voorlopige groepsindeling van de wintercompetitie. We starten woensdag 22 oktober, donderdag 23 oktober en zondag 2 november met in totaal 114 deelnemers. De indeling is grotendeels op basis van beschikbaarheid van de deelnemers gedaan en niet op sterkte (daar was nauwelijks ruimte voor). In het geval van grote verschillen in sterkte in een bepaalde groep, zal getracht worden toch evenwichtige wedstrijden samen te stellen. De definitieve indeling en het volledige speelschema wordt zo spoedig mogelijk (uiterlijk 18 oktober) via een nieuwsflits eri op de site bekend gemaakt. Mochten er vragen of opmerkingen op deze voorlopige indeling zijn, bel of Vsselsteyn mail Carrie van Lipzig of Theo Jenneskens. Dames: Groep Dag/uur Aantal Deelnemers 1 Woensdag 18.45 uur 13 Ellie Claessens, Petra van Dijck, Karin van Dijck, Lonneke Hendriks, Carolien Koonings, Marja Kortenoeven, Kim Kusters, Maria Loenen, Karin van Neerven, Mieke Peters, Jolanda Smits, Monique Strijbos, Carla Willems 4 Donderdag 18.45 uur 13 Willy van Dijck, Jelena Glazkova, Annie Jansen, Mariet Janssen, Ria Jenneskens, Leny Kemmelings Gerda Martens, Renate Peeters, Truus Philipsen, Lindsey Pouwels, Diny Pouwels, Lieny Tonnaer, Annelies van der Wegen 5 Donderdag 20.00 uur 13 Marielle Arts, Josje Geurts, Jose Jaspers, Riet Koopmans, Gerda van Lipzig, Renate Marcellis, Petra Spreeuwenberg, Rian Spreeuwenberg, Kim Verhaegh, Elly Verstappen, Dien Vogels, Tilla de Wit, Miranda de Wit 7 Zondag 9.00 uur 12 Kris Claes, Gonny van Dijck, Mieke Frederix, Lea Hendriks, Franka van Lier, Marielle van Meijel, Irene Peeters, Jeanne Peeters, Annelies Rops, Tonny van Vegchel, Tineke Vergeldt, Kathelijn de Wit Heren: Groep Dag/uur Aantal Deelnemers 2 Woensdag 20.00 uur 15 Piet Arts, Bert Claessens, Ger Crienen, Leon van Dijck, Richard van Dijck, Miel Hendriks, Rik Litjens, Jules Loenen, Mark Smits, Hans Spreeuwenberg, Ton Swinkels, Theo Tilleman. Mark van der Valk, Twan Wilmsen, Leo de Wit 3 Woensdag 21.15 uur 15 Edward van Dongen, Martien Janssen, Jan Jaspers, Jeroen Konings, Peter-Paul Koonings, Harrie van Lipzig, Ton Marcellis, Frans van de Pas, Peter Philipsen, Gerard Spreeuwenberg, Henk Strijbos, Peter Verstappen, Kalle Voigt, Frank van de Weijer, Wim de Wit 6 Donderdag 21.15 uur 19 Stan van Asten, John Claessens, Wilbert van Dijck, Fun Emonts, Math Heetkamp, Herman Jansen, Luuk van Meijel, Leon Nijssen, Stef Peeters, Jan Pijnenborg, Ad Romme, Hans Rongen, Mustafa Sorkhabi, Jeroen Tonnaer, Jan van Vegchel, Jan Vergeldt, Henk de Wit, Teun de Wit, Mart de Wit 8 Zondag 10.30 uur 14 Wiek Arts, Albert van Asten, Gregor Baumbach, Henk Drabbels, Jan Ewais, Theo Jenneskens, Twan Jenniskens, Frans van de Kerkhof, Robbert van Osch, Gerrit Verheijen, Hay Vogels, Twan de Wit, Jeu de Wit, Marcel van der Zanden Pas od, de RRRRR zit weer in de maand. Dus organiseren we 't Bowit Stro Oernooi van het jaar!! Voor wie Alle leden en uiteraard zijn ook de partners welkom- Ze mogen ook mee tennissen (is niet verplicht). Wat gaan we doen??? We zorgen voor een hoog ludiek sportoehalte. Wanneer 25 Oktober!!!!!!! Aanvang 19.00. Eten en drinken??? Wordt voor gezorgd. Tegen een betaalbare prijs pp. "As ge dit mist, dan kriede der gruwelijke spiet van!!!!!" Aanmelden bii ts.nellen@home.nl m.heetkamp@home.nl Of bii Theo Nellen tel 511317 of Math Heetkamp 541225 Zanggroep Schone Schiin Woensdag 15 oktober is er i.v.m. de herfstvakantie GEEN repetitie.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 12