Ysselsteyn Rijden ElIscha vd Vossenberg, Timo Hubers, Job vd Weijer F1Sjoerd Swinkels, Wout Smits, Tom Jenniskens LOTEN LEVENSMIDDELENMAND COOP SEl) REN Zondag 12 oktober speelt Ysselsteyn 1 - SVOC'Ol. Tijdens deze wedstrijd worden er loten verkocht voor de levensmiddelenmanddie beschikbaar gesteld is door COOP Seuren. De opbrengst komt ten goede aan onze eigen jeugd. |Van Soest Fysiotherapie Fitness Mix - Clubkampioenschappen 2008 Van 15.11.2008 t/m 23.11.2008 vinden de jaariijkse Mix - Ciubkampioenschappen plaats. Je kunt je hiervoor opgeven met een vaste partner tot 9.11.2008 op onze internetsite www.tvvsselstevn.nl of middels inschrijfkaart in het clubgebouw. De wedstrijdleiding heeft Leon Nijssen 0478-545013 en Mustafa Sorkhabi 06-38050275 We spelen in de categorieën A (5,6,7) en B (7,8,9) in poules van 4 dubbels, (of het aantal inschrijvingen maakt een andere indeling noodzakelijk). Bij de stand van 1-1 in sets beslist een tie-breake tot 10 Van af de have finale wordt om twee gewonnen sets gespeeld. •Jet toernooi wordt in een week gespeeld en er mogen maar 2 verhinderingen dagen per dubbel jrden opgegeven. In het finale weekend mogen geen verhinderingen worden opgegeven. Waar het reglement niet in voorziet beslist de wedstrijdleiding. Bij inschrijving wordt je geacht het reglement te accepteren. Vrijwilligersavond 13 december Geen vereniging zonder vrijwilligers Het duurt nog even, maar noteer alvast zaterdag 13 december in je agenda. Altijd weer een gezellige avond die je als vrijwilliger van TVY zeker niet mag missen Natuurlijk ontvangt iedereen tzt nog een persoonlijke uitnodiging. Potentiële kampioenen najaarscompetitie Komend weekend vallen op vrijdag en zaterdag de beslissingen. Twee teams dingen nog mee naar de hoofdprijs. Op vrijdag het herenteam van captain Theo Nellen en op zaterdagmiddag het mixteam van captain Miranda de Wit. Beide teams spelen hun laatste wedstrijd thuis. De zwaarste dobber heeft het Herenteam op vrijdag. Het mixteam kan het kampioenschap bijna niet meer ontgaan. Kom ze maar eens flink aanmoedigen. En wie weet hebben we er weer kampioenen bij. Dames en heren, veel succes gewenst. TVY Sponsortoernooi Afgelopen zondag is het tweede TVY Sponsortoernooi gespeeld. Alle sponsoren van TVY waren uitgenodigd om hiervoor deelnemers af te vaardigen. Ondanks de slechte weersvoorspellingen hadden we een behoorlijk deelnemersveld met in totaal 32 onervaren of geoefende tennissers, die geteisterd door regen en wind enthousiast stonden te tennissen. Er werd gespeeld in obels, dames, heren of gemengd, in 2 verschillende sterktes A en B, sommigen ietwat onwennig, anderen heel bedreven. Naarmate het toernooi vorderde werd steeds duidelijker, dat we erg blij kunnen zijn met de nieuwe banen. De vele regen had geen enkele invloed op de bespeelbaarheid van de banen. Na de poule-wedstrijden werd rond 5 uur gestart met 2 unieke finales: In de sterkte B. Vitelia Voeders tegen Vitelia Voeders en in de sterkte A, Bowit Pet Products tegen Bowit Pet Products. In verband met een verhindering van een van de speelsters werd in de sterkte A een Enkel-finale gespeeld. Robert van Osch had de grootste moeite met Kathelijn de Wit, maar wist uiteindelijk toch in een hoogstaande partij met 6-2 de winst naar zich toe te trekken. De wisselbeker in de sterkte A ging dus naar Lindsey Pouwels en Robert van Osch met als goede tweede Kathelijn en Mart de Wit, beide van Bowit Pet Products. In de sterkte B een strijd tussen een dames- en een herenteam van Vitelia Voeders De dames, Liesbeth Grubben en Elly Verstappen, met aanzienlijk meer ervaring, waren de heren, Geert Versteegen en Leon Engels, ondanks een enorme strijdlust met 12-3 duidelijk de baas. De wisselbeker zal dan ook een plaatsje krijgen bij Vitelia Voeders. Na de prijsuitreiking kwamen de sterke verhalen los onder het genot van een heerlijke barbecue, welke de deelnemers zich goed lieten smaken. Kortom een nat, maar desondanks zeer geslaagd sponsortoernooi. Alle sponsoren en deelnemers bedankt. Een kleine impressie van deze dag kunt u binnenkort vinden op onze website: www.tvvsselstevnnl Kantine poetsen 15 okt Annelies Rops Jolanda Smits

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 11