De Peelkorf E1 Welpen 1 Welpen 2: Ilse v. Dijck, Kim Willemse, Fleur v. Dijck, Kelly v.d. Weijer Robin Baetsen, Evi Linders Alana Swinkels, Vera Lemmens Agrarische kinderopvang De Speelhoeve Een zee van groene ruimte, geitjes, kippen, konijnen, varkens, en blozende wangen, rennende en lachende kinderstemmen, niets is mooier dan hier kind te mogen zijn. Mijn naam is Sjan Claessens, ik ben getrouwd met Hay. We wonen samen met onze 4 kinderen op een boerderij. Varkenshouderij en akkerbouw. Een paar jaar geleden heb ik de keuze gemaakt om te gaan werken met kinderen en hun een plek te bieden waar ze kunnen genieten van het buitenleven, het ritme van de seizoenen, de rust maar vooral de ruimte. En waar ze contact hebben met geitjes, kippen, konijnen en natuurlijk de varkens. Kinderopvang De Speelhoeve is een professionele kleinschalige kinderopvang op een echte boerderij. Het is gelegen in het buitengebied tussen Ysselsteyn en Griendsveen. Wij kunnen nu maximaal 6 kinderen opvangen in de leeftijd van 0 tot 4 jaar. In de toekomst willen we 16 kinderen opvangen. De Speelhoeve is het hele jaar geopend van maandag tot en met vrijdag van 7.30 uur tot 18.00 uur. Met uitzondering van officiële feestdagen. Bent u nieuwsgierig geworden naar deze unieke vorm van kinderopvang, bel of mail gerust voor uitgebreider informatie, of kom gerust een keertje langs om een kijkje te nemen. Sjan Claessens Timmermannsweg 98 5813AP Ysselsteyn Tel: 0493529262 Website www.kdvdespeelhoeve.nl email info@kdvdespeelhoeve.nl

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 13