Donderdag 25-sep DAG Speurtocht gr 5/6 Vrijdag 26-sep Vrijdagavondgroep Zaterdag 27-sep PATATJE METAL Programma van 25 september t/m 04 oktober 18:30 20:30 20:00 Helpende Ouders: Dave Martens Bart Rongen Donderdag 02-okt DAG Casino gr 7/8 Vrijdag 03-okt Vrijdagavondgroep Zaterdag 04-okt Zaterdagavondgroep 18:30 20:30 20:00 Zaterdag 27 september: Patatje Metal Wanneer namen als Marco Borsatan, Dennie Antichrisiian en Grad Demön je de rillingen bezorgen kun je beter thuisblijven zaterdag 27 september. Deze avond zetten dc mannen van Patatje Metal namelijk de zaal op z'n kop. Er is een oud gezegde dat luidt:"Waar Patatje Metal is, daar is feest". En zo is bet ook. Patatje Metal overgiet bekende nederpopklassiekers met een sausje van metaal en brengt deze met de nodige bombarie ten gehore. Dc muzikanten grijpen elke kans om hun publiek hitsig en hysterisch te krijgen. Voorman Marco Borsatan zingt, buldert, giert, knauwt, krijst, zwaait met de heupen, en maant zijn publiek zich onder te dompelen in het brute geweld dat Patatje Metal hen aan doet. Nee, ontsnappen is niet meer mogelijk als de versterkers aan staan, de instrumenten ingeplugd zi jn en de heer Borsatan een Hesje bier verruilt voor de microfoon. Dan is het feest! Bovenstaande klinkt als een overdosis geweld. De praktijk leert echter dat vooral lol en plezier erg hoog in het vaandel staat bij Patatje Metal. Met nummers als 'Heb je everi voor mij' 'Even aan m'n moeder vragen' en 'Dromen zijn bedrog' weetje datje hier te maken hebt met een band die iedereen een prachtige avond zal bezorgen. Patatje Meta! heeft, intussen dan ook naam gemaakt. Zo stond dit langharig tuig al op toonaangevende festivals als Paaspop, Lowland en de Zwarte Cross, en deden ze ook al Paradiso aan. Patatje metal staat 27 september om 20.00u in het gebouw van OJC Jera:70. De entree bedraagt €5,- en het bier staat koud. Jera'70 Quiz Ysselsteyn Leeft: Massaal werd er meegedaan met de Jera'70 quiz tijdens Ysselsteyn Leeft. Er waren dan ook 2 prachtige prijzen te verdelen. De uitslag: Ie Prijs: 2x gratis entree bij een Jera Activiteit winnares: Anne Janssen 2e Prijs: 5 Jera munten winnares: Maud van Meijel Voor de volledigheid de goede antwoorden op de quizvragen: Goede antwoorden: Vraag 1Waar staan de letters JERA voor? Jeugdraad Vraag 2; Wie was er afgelopen jaar jeugdprins Stan Bouten Vraag 3; Wanneer is de Jera opgericht? 1970 Vraag 4; Wie was de voorzitter voor Patrick Marcellis? Antw. f-Iennie Beelcn Vraag 5; Welke kleur hadden de munten voor de groene munten? de aluminium munten hadden een zilverkleurige uluminiumkleur (info van Hennie Beelen) Vraag 6; Wat voor soort bier werd er in de Jera geschonken, voor Bavaria? Heineken Vraag 7; Noem 5 huis dj's van de Jera? Antw. Michel Camps, Luc Janssen, Sjoerd Ewals, Tom Cornelissen Eddy Cornelissen, Willy Janssen, Roel Einders, Patrick Marccllis, Bart Rongen, Tom Lemmens enz enz Vraag 8; In welk jaar was Jhonny jeugdprins: 1997 Vraag 9; Noem vier activiteiten die door de Jera georganiseerd zijn in het afgelopen jaar? Top 100, Carnaval, FFF, Jerakamp, Plork en de Aannemers, DJ Maarten enz Vraag 10: Waar komen de planken van het plafond vandaan? Oude pallets van Xerox Vraag I 1Hoe heet de PA die altijd in Jera komt? JP PA Vraag 12: Hoe heten de ouders die altijd in de Jera helpen bij activiteiten, let op! Strikvraag! Helpende ouders Over de uitslag kan niet worden gecorrespondeerd, wij hebben altijd gelijk

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 2