Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@kpnplanet.nl Jrg 46, nr. 39 25 september 2008 Van de parochie Gelijkenis van een vader met twee zonen Iemand had twee zonen. En hij ging naar de eerste en zei: "Jongen, ga vandaag in de wijngaard werken." Hij antwoordde: "Nee. ik wil niet." Later bedacht hij zich en ging toch. Toen ging hij naar de tweede en zei hetzelfde. Die antwoordde: "Goed, heer." Maar hij ging niet. Wie van de twee heeft de wil van de vader gedaan?' Ze zeiden: 'De eerste.' Jezus zei hun: Tk verzeker u, tollenaars en hoeren gaan u voor naar het koninkrijk van God. Toen Johannes naar u toe kwam op de weg van de gerechtigheid*, hebt u hem geen geloof geschonken. De tollenaars en de hoeren hebben hem wel geloof geschonken. Maar u hebt zich ook later, toen u dat zag, niet bedacht en hem geen geloof geschonken. 'Il li tfw&Ül Misintenties van 27 september t/m 3 oktober Zat. 27 sept. 19.15 u. (Eige Wijsjes) Kinderwoorddienst Gerardus v.d.Munckhof en Bernardina v.d.Munckhof- Schouten; Jaardienst Wim Jenneskens; Pater Eelco Steneker en broer Joop: Overleden ouders Linders - Donders en voor hun zoon Gerrit; Ouders Rongen - Verhalle en voor de overleden familie Zon. 28 sept. 13.30 u. Doopviering waarin worden gedoopt: Cas van Osch Veenmos 31 Jules Smolders Kerkweg 3 en Tim Koopman uit Merselo Di. 30 sept. 19.00 u. Jaardienst Wim Jansen en voor de overleden familie Misdienaars: Zaterdag, Niels Claessens - Job Swinkels - Luuk Peters Dinsdag, Kevin van Hoof - Marijn Claessens

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 1