BEDANKT Rijden A1Leon Vergeldt, Menno Heetkamp, Tommy van Dijk, Klaas Crienen, Dennis Tcunissen C2: Twan in 't Hulst, Willie Hubers, Niels Houben, Rik Swinkels D2: Koen van Soest, Jesse Smits, Roy Swinkels, Wesley Cox ElMike Arts, Kevin van Hooft Bram Stevens E2: Job Cuppen, Bart Reintjes, Pirn de Mulder E4: Rick van Lier, Mike Michiels, Dave Marcellis F3:. Joey Martens, Stijn Geurts, Mart Thijssen MF1-2: Bas Janssen, Elin vd Vossenberg, Rick van Dijck T I I n s~ I I id Ysselsteyn Leeft is natuurlijk het hoogtepunt van Y sselsteyn het afgelopen IUUkL Lüd_t weekeinde. Natuurlijk was Tourclub Ysselsteyn present op dit evenement. C_y Gelukkig was er voor ondergetekende 's morgens nog even tijd om er met de fiets op uit te trekken. Om wat eerder thuis te zijn vandaag maar eens met de zogenaamde B-groep op stap. Met 5 personen sterk vertrekken we in Oostelijke richting naar Duitsland. Hier rijden we op aangeven van Joep over de verkeersarme wegen. Bij vliegveld Weeze komen de 's morgens zorgvuldig gesmeerde boterhammetjes uit het zakje om deze vervolgens lekker in het zonnetje op te peuzelen. Het leven is zo slecht nog niet. Hierna verder door hel Duitse gebied. Iets verder worden we opgehouden door een groep menners. Dat mende nie. Jawel dat mean ik wel. Gelukkig hebben we alle tijd en laten we de Akhalteke, de Andalusier, de Appaloosa, de Arabier, Het Belgisch Trekpaard, de Brabander, de Connemara Pony, de Dales Pony, de Dartmoor Feil Pony, de Fjord, Het Friesche Paard, Het Gelders paard, De Groninger, de Hackney. De ITaflinger de Hanovcraan, de Lipizzaner de Lusitano, de Mérens de New-Forest Pony het Noordzweedse Paard, de Noriker, de Oldenburger de Pasa Fino, de Percheron Het Przewalski Paard, de Quarterhorse, de Shetland Pony, de Shires Singlefooter Het Tennessee Walking Horse, De Tinker, de Welsh, de Welshcob en natuurlijk niet te vergeten dc last but not least de IJslander aan ons voorbij draven. Hierna in gestrekt draf naar huis. Want vanmiddag is het Ysselsteyn leeft. De plicht roept. Ook deze zondag. Tourclub Ysselsteyn kan terug zien op een zeer geslaagde "beurs" Ysselsteyn Leeft. Na een ietwat aarzelend begin op de zaterdag mochten we ons op de zondag verheugen op grote aantallen bezoekers. Het was erg druk en veel mensen hebben een indruk kunnen krijgen over het hoe en wat van onze tourclub. Onze opdracht van de middag was het aantal tandjes op de tandwielen tellen cq raden die in een glazen bakje zaten. Onder de 265 mensen die een gokje waagden zaten heel veel foute oplossingen. Niemand heeft dan ook het. exacte aantal geraden. Het waren dus 1011 tanden. Diegene die er dus het dichtste bij zat was Lei van Asten, Puttenweg 43, Ysselsteyn. Hij had met 1020 tanden het werkelijke aantal het dichtst benaderd. Hij wint dus ook de waardebon van 50,00 te besteden bij en beschikbaar gesteld door wielerspecaal/aak Frans Thijs in Vierlingsbeek. Verder willen we iedereen bedanken die meegewerkt heeft om dit. evenement mede mogelijk te maken. Namens het bestuur bedankt. Toneelvereniging Crescendo Toneel! Beste Leden, 9 CRESCENDO Ysselstevn Leeft 2008 zit er op! Langs deze weg willen wij dan ook van de mogelijkheid gebruik maken, om iedereen, die op welke maniei dan ook zijn/haar medewerking heeft verleend aan. het tot stand komen van een succesvolle presentatie op Ysselsteyn Leeft, hartelijk bedanken. Tevens kunnen we jullie meedelen dat Ysselsteyn Leeft 2008 niet voor niets is geweest, omdat zich enkele nieuwe leden hebben aangemeld. Groetjes van het bestuur! Volleybalclub Ysselsteyn Wedstrijd ma 22-9 Tupos 5 - Ysselsteyn 2 Vertrek 19.45 uur Rijden Danielle en Karin Maandag 22 september is er geen trainen voor de dames. Ysselsteyn leeft De beachvolleybal is gewonnen door J Dobbe uit Ysselsteyn.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 9