Reunië JERA'70 Voor 30 plussers is het al weer jaren geleden dat ze naar de Jera '70 aan de Peter Janssenweg in Ysselsteyn gingen. Na diverse aanvragen hebben we besloten een reunië te organiseren op zaterdag 18 oktober '08. We willen deze avond invullen zoals iedereen vroeger gewend was: met flessen bier, de oude vertrouwde DJ's Gerrit, Jan, Wiek, Frans, Ludo en Geert helpende ouders de vaste crew achter de bar en in de garderobe. We zullen alleen de deuren niet om 23.00 uur sluiten. Om te zorgen dat men door grote drukte niet meer binnen kan, hebben we besloten om te werken met een voorinschrijving. Dit werkt als volgt: Maak 5,— p.p. over op rekening 15.93.92.209 t.n.v Jera Ysselsteyn (voor die 5,~ ontvang je 3 consumptiebonnen) Vermeld bij omschrijving je naam, woonplaats en e-mailadres Check later op de site www.reuniedisco.nlje inschrijving (wordt elk weekend bij gewerkt vanaf 28 september) Op zaterdag 18 oktober meld je je na 20.00 uur bij de entree, je ontvangt je munten en je kunt naar binnen. TOT ZATERDAG 18 OKTOBER IN DE JERA Nog een tip: Mail deze site naar al je uitgaansvrienden van vroeger en meld je snel aan! Mededeling Dorpsraad: Dnrnsroad Vergadering dorpsraad met verenigingen 10 nov.'08 P Wij willen u nu reeds attenderen op de vergadering van de doipsraad met alle \YSSelSt6yïl plaatselijke verenigingsbesturen( noteer a.u.b.deze datum in uw agenda!). Op een later tijdstip informeren wij u over de agenda van deze avond. Indien u als vereniging graag een bepaald onderwerp ter bespreking op de agenda wilt zien, kunt u dit doorgeven aan de secretaris van de dorpsraad Litsenbergweg 13 jvdpas(mhome,ni WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horer. bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818. Zanggroep Schone Schijn Woensdag 24 september gaan we zingen in Huize loon in Overloon. Vertrek om 18.45 uur vanaf de parkeerplaats voor de kerk. i De prijsvraag in onze stand van Ysselsteyn Leeft is gewonnen door Carien Hagens. Zij wint hiermee een optreden van Zanggroep Schone Schijn. Het aantal noten in de pot bedroeg 167 en de gezamenlijke leeftijd van de zanggroep is 1830 jaar. Proficiat Carien. N Schone Sctiijn

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 2