r
DATA AANVANG TRAININGEN OEFEN- e.g. BEKERWEDSTRIJDEN SEIZOEN 2008/2009
Don. 21 augustus: Veteranen - Franke
Training selectie 1
Training overige elftallen
Zat. 23 augustus: Bavos 1 - Ysseisteyn 1
Zon. 24 augustus: Ysselsteyn 2 - Liessel 3
Ysselsteyn 3 - Helden 3
Griendtsveen 2 - Ysselsteyn 4
Din. 26 augustus: Ysselsteyn 1 - Helenaveen 1
Don. 28 augustus: Venray 4 - Ysselsteyn 2
Training selectie 1
Training overige elftallen
Zat. 30 augustus: Ysselsteyn 1 - SSE 1
Zon. 31 augustus: SSS'18 2 - Ysselsteyn 2
RKSV SV FCV 2 - Yss. 3
Ysselsteyn 4 - Bruheze 4
Bruheze 5 - Ysselsteyn 5
Din. 02 sept.: Ysselsteyn 1 - Bruheze 1
Zon. 07 september:
aanvang 19.30 uur, J. Vergeldt
aanvang 20.15 uur
aanvang 19.30 uur
aanvang 18.00 uur, T.G.M. Iven
aanvang 12.30 uur, H. vd Weijer
•aanvang 11.00 uur, M. Houben
aanvang 11.00 uur, vertrek 10.00 uur
aanvang 18.45 uur, P.J. Lucassen
aanvang 18.45 uur, vertrek 17.45 uur
aanvang 19.30 uur
aanvang 19.30 uur
aanvang 18.00 uur, P.J.M. Cox
aanvang 11.00 uur, vertrek 10.00 uur
aanvang 11.00 uur, vertrek 09.45 uur
aanvang 11.00 uur, P. Koopmans
aanvang 11.00 uur, vertrek 10.00 uur
aanvang 19.30 uur
start competitie
UNIOREN
PROGRAMMA ZATERDAG 23 AUGUSTUS
Ysselsteyn
Al -
MVC
Al
aanvang 15.00 uur, 8893 Henk vd Weijer
Deurne
B2 -
Ysselsteyn
BI
aanvang 12.45 uur, vertrek 11.45 uur
Ysselsteyn
Cl -
Liessel
Cl
aanvang 14.00 uur, 8347 Leo Sanders
Liessel
C2 -
Ysselsteyn
C2
aanvang 13.00 uur, vertrek 12.00 uur
Ysselsteyn
Dl -
Liessel
Dl
aanvang 12.15 uur, Stan van Asten
Ysselsteyn
D2 -
Merselo
Dl
aanvang 12.15 uur. Wiek Arts
ZSV
D5 -
Ysselsteyn
D3
aanvang 11.45 uur, vertrek 10.45 uur
Liessel
El -
Ysselsteyn
El
aanvang 11.00 uur, vertrek 10.00 uur
Ysselsteyn
E2 -
Merselo
El
aanvang 09.00 uur, Stijn van Gassel
Liessel
E2 -
Ysselsteyn
E3
aanvang 11.00 uur, vertrek 10.00 uur
Ysselsteyn
E4 -
Liessel
E3
aanvang 09.00 uur, Ron Kleuskens
Ysselsteyn
E5 -
Liessel
E4
aanvang 09.00 uur, Ron Peters
Ysselsteyn
F1 -
Merselo
F1
aanvang 10.15 uur, Sjoerd van Lipzig
Ysselsteyn
F2 -
Merselo
F2
aanvang 10.15 uur, Twan in ft Hulst
Ysselsteyn
F3 -
Merselo
F3
aanvang 10.15 uur, Kevin Baltissen
Rijden
BIStan Bouten, Frank Jespers, Sjuul van Duuren, John Hendrix
C2: Roel van Lipzig, Stef Koonings, Kevin Cox, Rik Rongen
D3: Stef Lemmens, Tijmen Claessens, Roy Spreeuwenberg, Tom Romme
ElMike Arts, Kevin van Hoof, Bram Stevens
E3: Koen Rops, Teun van Haperen, Tom Swinkels
PROGRAMMA WOENSDAG 27 AUGUSTUS
Elsendorp Al - Ysselsteyn Al aanvang 19.00 uur, vertrek 17.45 uur
Ysselsteyn BI - SJVV BI aanvang 19.00 uur, 7895 Wiel Philipsen
ZSV Dl - Ysselsteyn Dl aanvang 18.30 uur, vertrek 17.30 uur
Rijden
AlPim Rongen, Bart van Osch, Bart Philipsen, Stan van Asten, Ruud Arts
Dl: Youri van Dijck, Ron Kleuskens, Bart Stevens, Sander Swinkels