Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@kpnplanet.nl Jrg 46, nr. 33 16 augustus 2008 Van de parochie Matteiis 15,21-28 Jezus en een Kananese vrouw Jezus ging daar weg en nam de wijk naar het gebied van Tyrus en Sidon En kijk, een Kananese vrouw uit die streek kwam naar buiten en riep: 'Heb medelijden met mij, Heer, Zoon van David. Mijn dochter is vreselijk bezeten.' Maar Hij gaf haar niet eens antwoord. Zijn leerlingen kwamen naar Hem toe en vroegen Hem: 'Stuur haar weg, want ze roept ons achterna.' Hij antwoordde: "Ik ben alleen gestuurd naar de verloren schapen van het huis van Israël.' Maar zij kwam naar Hem toe en knielde voor Hem neer en zei: 'Heer, help me.' Hij gaf haar ten antwoord: 'Het is niet goed het brood van de kinderen te nemen en het aan de hondjes te geven.' Maar zij zei: 'Juist, Heer, want wat de hondjes eten, zijn de kruimels die van de tafel van hun baas vallen.' Toen gaf Jezus haar ten antwoord: 'Vrouw, groot is uw vertrouwen. Moge het u vergaan zoals u wenst.' En haar dochter was vanaf dat moment genezen. Misintenties van 16 augustus t/m 22 augustus Vrij. 15 aug. 9.00 u. H. Mis vanwege het Hoogfeest van Maria Ten Hemelopneming Zat. 16 aug. Doopviering van Alex Kurek vanwege bezoek familie uit het Buitenland 19.15 u. (Volkszang) Jaardienst To Janssen-Spreeuwenberg en voor Thei Janssen; Toon Verheijen; Jeu Kleuskens vanwege zijn veijaardag; Jan van Gassel; Jaardienst overleden ouders Pieter Verheijen en Maria Litjens; Theo Tilleinan vanwege zijn veijaardag; Antonius Gerardus Verheijen; Piet Arts (Timmermannsweg) vanwege zijn verjaardag Di. 19 aug. 19.00 u. Uit dankbaarheid voor het slagen; Thei Arts Misdienaars: Vrijdag, Stef Lemmens en Luuk Peters Zaterdag, Ron Peters en Kevin van Hoof Dinsdag, Niels Claessens en Janneke van Osch

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 1