GESLAAGDEN!!! Het is weer zover! Het examen feest komt er weer aan! Het is de bedoeling dat dit feest gehouden wordt op 6 september. Wil je, je opgeven voor het examenfeest doe dit dan bij Menno Heetkamp! Dat kan via de mail: MennoHeetkamp@hotmail.com Dat kan via de sms: 06-57562673 Doe dit we! zo snel mogelijk, want er zijn nog maar 3.5 weken te gaan tot het feest! Voor de mensen die zich al mondeling opgegeven hebben, doe dit nog een keer via bovenstaande mogelijkheden. Ook moeten we zo snel mogelijk een keer bij elkaar komen, dit wil ik dinsdag de 19e doen. Zet bij je aanmelding dan of je wel of niet kunt. Heb je nog vragen of opmerkingen dan kun je me altijd bellen op bovenstaand nummer. Groetjes de hoofdorganisatoren Menno Heetkamp, Bas Claessens en Harm de Wit T/*Y D f~ I I P v De Baurenhof Rundfarth zondag 10 aug. Het is nog droog als we in Ysselsteyn o vertrekken maar een blik voor het vertrek op de regenradar voorspeld niet veel goeds. Er is veel regen op komst. Veel toerfietsers hebben dat ook gespot en hebben deze morgen hun fiets aan de haak laten hangen. Met een peloton van wel 5 personen gaan we in gestrekte draf naar Oirio. Hier sluiten nog eens 8 fietsers aan zodat ons groepje eigenlijk pas vanaf hier peloton genoemd mag worden. De regen valt inmiddels al gestaag naar beneden en de donkere wolken doen wat ze moeten doen. Regenen. Bij het pont in Arcen moeten we even wachten omdat de veerman zijn ferry nog moet loskoppelen van de kade. Bij de gedachte dat het nog 110 km fietsen is en dat dit in combinatie met veel regen zal moeten besluiten 3 fietsers rechtsomkeer te maken en terug te fietsen. De rest vervolgt de route zoals die is uitgezet voor de volgende week. Het kopwerk wordt met verve verricht door onze jongens uit het Oostrumse, Oirlose en Venrayse gedeelte van de groep. Maar al voor de pauze wordt de groep nog kleiner als er 2 fietsers het verder ook wel welletjes vinden. Na de pauze met koffie en gebak met of zonder zahne gaat het weer verder. De wind die ons op de heenweg hielp wordt nu onze vijand. Het is flink ploeteren. Dus de rest van het groepje uit Venray, Venray en Ysselsteyn gaan dan ook maar mee draaien in de waaier. Want het is nog altijd zo: gedeelde smart is halve smart. In Wellerlooi breekt bij Jan de zadelpen af als hij over een snelheidsremmer rijdt. Dus hij besluit in Wanssum om de korste weg al staande te vervolgen. Sjaak gaat mee als begeleider van Jan. Hierdoor is de groep alweer 2 personen kleiner geworden. Als we Jan en Hans afgeleverd hebben in Oirlo zijn we nog met z'n drieen. Echter niet voor lang. Ook ikzelf heb nog andere verplichtingen en draai dus in Leunen richting huis. Ook Ger heeft aangegeven de tocht niet tot Ysselsteyn te volbrengen. En zo komt het dan ook dat alleen Henk deze week in Ysselsteyn de sprint kan wiimen. Henk proficiat. Namens ons allemaal.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 10