Ysselsteyn Baanrenovatie bijna klaar! De lavafundering is opgeleverd en goedgekeurd door het keuringsinstituut ISA-Sport. Vrijdag start de aannemer met het leggen van de matten en het opvullen met het rode keramische infillmateriaal. Het hekwerk en de verlichting zit ook in de afrondende fase. Als alles meezit wordt begin volgende week ons volledig gerenoveerde tennispark opgeleverd en kunnen we de komende jaren het hele jaar door genieten van de nieuwe Advantage RedCourt-banen. n-0(?) Rabobank Venrav Open Deze week wordt voor de twaalfde opeenvolgende keer in de Gemeente Venray het Rabobank Ven ray Open Tennistoernooi gespeeld. Aan het toernooi wordt deelgenomen door alle zeven verenigingen uit de Gemeente Venray: TV Oostrum, TV Oirlo/Castenray, TV Merselo, TC Rodhe, TV Leunen/Veulen/Heide, TV Ysselsteyn en TC Venray, dit jaar aangevuld met gastvereniging De Loonse Duinen uit Overloon. De organisatie van het toernooi is wederom in handen van TC Rodhe, TV Leunen/Veulen/ Heide en TV Ysselsteyn. Woensdagavond vanaf 18.00 uur starten we met de poule-wedstrijden op de diverse parken TVY is zoals vanouds in alle senioren-categorieën vertegenwoordigd. Van de senioren speelt de klasse 8/9 (D2/E) in Leunen, de Open 5-6) klasse speelt op de oude banen van TC Rodhe en de klasse 50+ speelt hun wedstrijden in Oostrum. In Ysselsteyn speelt de klasse 7 (D1). De wedstrijden voor de jeugd vinden allen plaats op het park van TC Venray, de poulewedstrijden op woensdag en donderdag, de finalewedstrijden en de wedstrijden om de 3e/4B plaats worden op vrijdag gespeeld. De finales van de senioren en de wedstrijden om de 3" t/m de 6® plaats worden op zaterdag gespeeld op de banen van TC Venray.De prijsuitreiking vindt plaats om ca. 18.00 uur. Wie worden de nieuwe tenniskampioenen van Venray? Vorig jaar wist TVY zowel in de klasse 8/9 als in de Open klasse een tweede prijs in de wacht te slepen. Kom naar de diverse parken om te genieten van de tennissport en uw plaatselijke favoriet(en) aan te moedigen. U bent van harte welkom, de toegang is gratis. Het laatste nieuws over dit prachtige toernooi kunt u vinden op de website van Venray Open: www.venravopen.nl of via de website van TC Venray, www.tennisclubvenrav.nl. j Autobedrijf^Gommai^ Clubkampioenschappen 2008 De clubkampioenschappen zijn in de periode van 23.08.2008 t/m 7.09.2008 U kunt zowel voor de enkel als voor de dubbel inschrijven tot en met zondag 17.08.2008 - 24uur op onze site www.twsselstevn.nl of middels de inschrijfkaarten in ons clubgebouw. De indeling geschiedt op sterkte volgens de pasjes en naar inschatting van de wedstrijdleiding. in deze periode kunt u verhinderingen opgeven op maximaal 4 werkdagen en op maximaal een weekend uitgezonderd het finaleweekend). De dubbelpartner wordt hierbij mee geteld bij het bereiken van het maximum. Bij opgave van verhinderingen kunt u met 2 wedstrijden op een avond of 3 wedstrijden op een hele dag gepland worden wij proberen dit vanzelfsprekend te vermijden.) Er wordt gespeeld in een poule systeem. Er worden 2 sets gespeeld en bij de stand van 1-1 beslist een tie-break tot 10 met een verschil van 2) wie de winnaar is. Wij zullen ernaar streven om in poules van 4 of meer te starten. Het spreekt vanzelf dat hiervoor voldoende inschrijvingen binnen moeten zijn. Bij gelijke standen geldt de volgorde van wedstrijdpunten, onderlinge setstanden, onderling gamesaldo. Als hierna alles gelijk is beslist de onderlinge wedstrijd. Vanaf de halve finales of als de tijd het toelaat v.a. de kwart finales wordt om 2 gewonnen sets gespeeld met een gewone tie-break in ieder set bij de stand van 6-6 Voor alle vragen kunt u zich wenden aan de wedstrijdleiding. Bij vragen welke niet hiervoor beschreven zijn beslist de wedstrijdleiding. Kalle Voigt 0478-545008. Waar dit reglement niet in voorziet beslist de wedstrijdleiding. Bij inschrijving word je geacht om het boven staande te accepteren. HBS "Ons Genoegen" Ned, record voor Carrie Wegh Tijdens een Fita-wedstrijd in Schijndel verbrak Carrie Wegh op zaterdag met een score van 1316 ptn. haar eigen Nat. juniorenrecord met 14 punten Dit record schoot zij in juni 2007. Op zondag herhaalde ze deze score nogmaals en kwam daarmee op een totaal van 2632 punten hetgeen een nieuw Nat. seniorenrecord betekende. Zij verbeterde het vanaf 1993 stammende record met 1 punt. Ook Bas Tonnaer behaalde een le plaats. In de klasse Compound heren tot 1300 was hij met een score van 2682 p. de sterkste. Johan van Don een schoot 1 daa en scoorde 1366 p.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 5