Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@kpnplanet.nl Jrg 46, nr. 32 8 augustus 2008 Van de parochie Matteüs 14,22-33 Tegenwind op het meer Meteen hierna dwong Jezus de leerlingen om aan boord te gaan en alvast voor Hem uit over te steken; dan zou Hij intussen de mensen wegsturen. Toen Hij de mensen had weggestuurd, ging Hij de berg op om te bidden, Hij alleen. Toen het avond geworden was, was Hij daar nog alleen. Toen de boot al veel stadiën uit de kust was, had die het zwaar te verduren van de golven, omdat de wind tegenzat. Op het einde van de nacht ging Hij lopend over het meer naar hen toe. Toen de leerlingen Hem op het meer zagen lopen, raakten ze in paniek. 'Een spook!', riepen ze, en ze schreeuwden van angst. Meteen zei Jezus: 'Rustig maar, Ik ben het. Wees niet bang.' Petrus gaf Hem ten antwoord: 'Heer, als U het bent, laat me dan over het water naar U toekomen.' Hij zei: 'Kom.' En Petrus stapte overboord, liep over het water en kwam naar Jezus toe. Toen hij lette op de kracht van de wind, werd hij bang, en toen hij begon te zinken, schreeuwde hij: 'Heer, red me.' Meteen stak Jezus zijn hand uit en greep hem vast. Hij zei: 'Kleingelovige, waarom heb je getwijfeld?' Toen ze in de boot gestapt waren, ging de wind liggen. De mensen in de boot vielen voor Hem op de knieën en zeiden: 'Werkelijk, U bent de Zoon van God.' Misintenties van 9 augustus t/m 15 augustus Zat. 9 aug. 19.15 u. (Volkszang) Jaardienst overleden familie Philipsen-Groetelaars; Jaardienst Wiet v.d.Hoff; Jaardienst Maria Peters - Peters; Truus van Schijndel - Thijssen. vanwege haar verjaardag en voor de overleden familie; Jaardienst ouders Deters - Theunissen; Dien Kleuskens - Wijnen vanwege haar verjaardag Di. 12 aug. 19.00 u. Gerardus v.d. Munckhof en echtgenote; Uit dankbaarheid Misdienaars: Zaterdag, Luuk Peters en Kevin Baltissen Dinsdag, Stef Lemmens en Marijn Claessens Bijeenkomst met Marjo Jenniskens over PROJECT NEPAL. Marjo is in Nederland en geeft zelf uitleg over haar project in Nepal. U bent allen van harte welkom op dinsdag 12 augustus a.s. aanvang 20.00 uur bij ROELANZIA. BIJBELGROEP a.s. woensdag 13 augustus, 20.00 u. in de multifunctionele ruimte bij de kerk. Bij deze bijeenkomsten is iedereen welkom, die samen met anderen van gedachten wil wisselen over ons geloof. Was u het in het verleden verhinderd, of vergeten? Geen probleem. Op iedere bijeenkomst wordt een apart onderwerp behandeld. Het kan ook zijn, dat u zelf graag een vraag of onderwerp, besproken hebt, dat kan natuurlijk ook! Samen met anderen over een bepaald onderwerp praten, kan verhelderend werken. WE HOPEN U TE MOGEN VERWELKOMEN!!!!!!!!!!! Wilt u meer informatie m.b.t. de Bijbel groep een tel. naar Mia Michels, 541563

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 1