Programma van 31 juli t/m 09 augustus Donderdag 31-jul Geen DAG ivm vakantie Vrijdag 01-aug Vrijdagavondgroep 20:45 Zaterdag 02-aug Zaterdagavondgroep 20:00 Donderdag 07-aug Geen DAG ivm vakantie Vrijdag 08-aug Vrijdagavondgroep 20:45 Zaterdag 09-aug Zaterdagavondgroep 20:00 Jera-Kamp 2008 Wat vliegt zo'n kampweek toch snel voorbij....! Jera-Kamp 2008 zit er alweer op en is ook dit jaar weer uitstekend verlopen. De laatste dagen was het weer iets minder maar met wat schuiven in de planning en wat improvisatie stond er toch weer een erg leuk programma voor de kinderen. Een hele week ontzettend veel lol, plezier en af en toe een traan. Het is elk jaar weer fantastisch als organisatie om mee te mogen werken aan deze weck. Dit komt mede omdat het leidingteam kan bouwen op een heel dorp dat achter het kamp staat en dat maakt je als organisatie sterk. Daarom willen we graag de vele vrijwilligers, sponsoren en de personen van wie we materiaal konden lenen bedanken, iedereen ontzettend bedankt: Coop Seuren, Keijsers-Manders Installatietechniek, Aannemersbedrijf MJ Teunissen, Dirk Scheepens Verrijkers, Roelanzia, Herberg de Peel, Forest, De Bosserij, Autoverhuur de Mulder, SV Ysselsteyn, Volleybalclub Ysselsteyn, Sikes Champions, Willy en Petra Janssen, Stevens las cn constructiewerken, Wilfried Verheijen, Ouders van de salades en de bellen is frikadellen actie, Scouting Leunen, Mattie van As, John van de Ven, Raimond Vergeldt, Double u Rules, Jeroen Gommcrs, Fam. van de Ven, Huisartsenpraktijk de Wildenberg, Toneelvereniging Crescendo, Rabobank Venray, Jose Jaspers en alle vrijwilligers die mee hebben geholpen met de verschillende activiteiten zoals: Dropping, Spokentocht, Survival, Melk is goed voor elk en de Video Quiz. Voor diegene die we mogelijk vergeten zijn, ook bedankt. Net zoals andere jaren is er weer was blijven hangen in de Jera, deze was zal nog t/m de fotoavond bewaard worden. Dus ben je iets kwijt kom een kijkje nemen in de Jera. Meer info over de foto avond volgt nog. En natuurlijk willen we alle kinderen hartelijk bedanken voor deze hele fijne week! De kinderen die in groep 8 zaten: veel succes op de middelbare school en de anderen tot volgend jaar op Jera-Kamp 2009 Namens het leidingteam. Kampkoerier Hennie Beelen, Ellen Egelmeers, Sjoerd Ewais, Roel Linders, René van de Pas, Ruud Sanders, Ferdy Seuren, Cindy Peters, Jos Arts, Stijn Claessens, Menno Heetkamp. Kim van Osch, Willem Verheijen, Ingo Seuren, Anouk Ewals en Rian Litjens. Heb je nog op of aanmerkingen vertel het de leiding! #KBO, afdeling Ysselsteyn/Vredcpeel KIENEN. Woensdag 6 augustus is er om 13.30 uur kienen in de Smelehof. BILJARTEN. De Federatie-competitie begint maandag 1 september en de Smelehof-competitie op maandag 15 september. Rond 10 augustus ontvangen alle deelnemers de indeling en het wedstrijdschema. KBO-ouderenadviseur: Samen Zorgwerk, tel.: 548015. Spreuk van de Week :"Een goed mens hoeft voor zichzelf geen reclame te maken Paardensportvereniging Ysselsteyn Afgelopen weekend op het springconcour bij manege Seurenheide in Well. Werden weer mooie prijzen behaald. Natascha Mennen met Unymphet in de klasse B een 2 de prijs. Kim Egelmeers met Lady Chelsea in de klasse M een 4 de prijs. Proficiat!

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 3