Niéuws Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@kpnplanet.nl Jrg 46, nr. 31 1 augustus 2008 Van de parochie Matteüs 14,13-21 Jezus geeft vijfduizend mensen te eten Toen Jezus dat hoorde, week Hi j met een boot uit naar een eenzame plaats om alleen te zijn. Toen de mensen dat hoorden, volgden ze Hem te voet vanuit de steden. Toen Hij van boord ging, zag Hij een grote menigte. Hij had zeer met hen te doen en genas hun zieken. Toen het avond werd, kwamen zijn leerlingen Hem zeggen: 'Dit is een eenzame plaats en het is al laat geworden. Stuur de mensen weg, dan kunnen ze zelf in de dorpen eten gaan kopen.' Maar Jezus zei: 'Ze hoeven niet weg te gaan. Jullie moeten hun te eten geven.' Zij zeiden Hem: 'Wij hebben hier niets anders dan vijf broden en twee vissen.' Hij zei: 'Breng die hier.' Hij verzocht de mensen op het gras te gaan zitten, nam die vijf broden en twee vissen, keek op naar de hemel, sprak de zegenbede uit, Hij brak de broden en gaf ze aan de leerlingen, en de leerlingen gaven ze aan de mensen. Allemaal hadden ze volop te eten. Ze haalden de brokken op die over waren, twaalf korven vol. Afgezien van vrouwen en kinderen waren het zo'n vijfduizend man die gegeten hadden. Misintenties van 2 augustus t/m 8 augustus Zat. 2aug. 15.00 u. Doopviering van Ellen Arts, (Zij zal door Heeroom Kuppens worden gedoopt.) 19.15 u, (Vivace) overleden familie Mulders - Maessen; Jaardienst T illy Jeurissen; Jaardienst Gcrardus Vergeldt en echtgenote Maria Burgers; Ouders Verheijen - Versteegen; Zeswekendienst Toon Arts; Ouders Vollenberg - Aerts en familie Di. 5 aug. 19.00 u. Gerardus v.d. Munckhof en echtgenote, Wilhelmus Bollen, echtgenote en Dochter Maria; Jaardienst Jacqueline Bos-Janssen en Jaardienst Piet Kuijpers Misdienaars: Zat. 19.15 u. Marijn Claessens en Kevin Baltissen Di. 19.00 u. Ron Peters en Kevin van Hoof Marjo Jenniskens wil ons graag komen vertellen over de vorderingen van het projekt Nepal. Dit wil zij doen bij voldoende belangstelling op een van de volgende avonden: 7 - 12 - of 19 augustus. Heb je hiervoor belangstelling laat het dan even weten aan Jan Janssen 9 06-41024219 of stuur een mailtje: niessenboer@home.nl niiw/'i

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 1