Tennis Vereniging Ysselsteyn Autobedrijf Gommans de Wit Clubkampioenschappen 2008 De clubkampioenschappen zijn in de periode van 23 08 2008 t/m 7.09 2008 U kunt zowel voor de enkel als voor de dubbel inschrijven tot en met zondag 17.08.2008 - 24uur op onze site www tvvsselstevn ril of middels de inschrijfkaarten in ons clubgebouw De indeling geschiedt op sterkte volgens de pasjes en naar inschatting van de wedstrijdleiding In deze periode kunt u verhinderingen opgeven op maximaal 4 werkdagen en op maximaal een weekend uitgezonderd het finaleweekend). De dubbelpartner wordt hierbij mee geteld bij het bereiken van het maximum. Bij opgave van verhinderingen kunt u met 2 wedstrijden op een avond of 3 wedstrijden op een hele dag gepland worden wij proberen dit vanzelfsprekend te vermijden.) Er wordt gespeeld in een poule systeem. Er worden 2 sets gespeeld en bij de stand van 1-1 beslist een tie-break tot 10 met een verschil van 2) wie de winnaar is. Wij zullen ernaar streven om in poules van 4 of meer te starten Het spreekt vanzelf dat hiervoor voldoende inschrijvingen binnen moeten zijn. Bij gelijke standen geldt de volgorde van wedstrijdpunten, onderlinge setstanden, onderling gamesaldo. Als hierna alles gelijk is beslist de onderlinge wedstrijd Vanaf de halve finales of als de tijd het toelaat v a. de kwart finales wordt om 2 gewonnen sets gespeeld met een gewone tie-break in ieder set bij de stand van 6-6 Voor alle vragen kunt u zich wenden aan de wedstrijdleiding. Bij vragen welke niet hiervoor beschreven zijn beslist de wedstrijdleiding Kalle Voigt 0478-545008 Waar dit reglement niet in voorziet beslist de wedstrijdleiding. Bij inschrijving word je geacht om het boven staande te accepteren. Wintercompetitie Komende winter zal er weer een wintercompetitie worden opgezet op - zoals het er nu naar uit ziet - de woensdag- en donderdagavond en zondagochtend. Nadere informatie volgt nog. TO I D CI I IR Als ik deze morgen opsta is het gelukkig droog. Dat gelukkig droog is echter \3 na een tiental minuten voorbij. De lichte regen die aanvankelijk valt krijgt na WflIlliHZlB (_y'Cy een vijftal kilometer een wat meer gestaag karakter. Net als ik om wil draaien om huiswaarts te keren komt Ger achter mij rijden. Ook hij heeft het droge nest in kunnen ruilen voor de natte buitenwereld. Hij heeft een andere buienradar op internet als ik en weet me dan ook te overtuigen toch af te reizen naar Ysselsteyn. Als we in Ysselsteyn aankomen is het gelukkig droog. Uiteindelijk kunnen we om 9 uur vertrekken met maar liefst 6 personen. Gekozen wordt voor een route richting Uden en Volkel dit om de aanstormende buien te ontwijken. De weg is in het begin nog drijfnat maar na een 20 tal kilometer komt er zelfs een flauw waterig zonnetje tevoorschijn die de weg steeds droger maakt. Bij Uden het verste punt van deze tocht is de weg volledig droog. De wolken blijven echter steeds dreigend boven ons hangen, maar we houden het de gehele tocht droog. 1 Iet experiment van Rob op het einde om het vernieuwde fietspad van de Vredepeel naar Ysselsteyn te nemen strand in schoonheid. Hel fietspad is nog steeds in aanleg en een vettige modderige laag zand zorgt er voor dat het oppassen geblazen is. Uiteindelijk besluiten we onze weg maar Ie vervolgen op het fietspad aan de andere kant van de weg. Door deze aanpassing halen we niet de normale 90 kilometer maar slecht 85. Dat betekend wel dat we ook eerder op het terras belanden. Elk nadeel heb ook zijn voordeel. Een tiental minuten later strijkt ook de B-groep op het terras neer. Zij hebben jammerlijk de verkeerde richting gekozen en hebben dus ook twee keer moeten schuilen voor de regen. Komende week belooft het gelukkig zomers te worden. En dat wordt ook wel eens tijd vind ik. Q

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 5