Ysselsteym Nieuws-- Redactie: Dorpsraad Emailadres: vnb@tiscali.nl Jrg 46, nr. 30 25 juli 2008 Van de parochie Matteüs 13, 44-52 Het gaat met het koninkrijk der hemelen als met een schat, in de akker verborgen. Toen iemand hem vond, verborg hij hem, en van blijdschap ging hij alles verkopen wat hij bezat en kocht hij die akker. Ook gaat het met het koninkrijk der hemelen als met een koopman op zoek naar mooie parels. Toen hij één kostbare parel gevonden had, ging hij alles verkopen wat hij had en kocht hij haar. Ook gaat het met het koninkrijk der hemelen als met een sleepnet, dal in zee werd gegooid en vissen van allerlei soort bij elkaar bracht. Toen het vol was, trokken ze het op de oever. Ze gingen zitten en verzamelden de goede vissen in manden; de slechte gooiden ze weg. Zo zal het zijn bij de voleinding van de lijd. De engelen zullen uitgaan en de kwaden tussen de rechtvaardigen uithalen en hen in de vuuroven gooien. Het zal daar een gejammer zijn en een tandengeknars. Hebben jullie dat allemaal begrepen?' Ze zeiden Hem: "Ja.' Hij zei hun: 'Daarom gaat het met iedere schriltgeleerde die leerling is geworden in het koninkrijk der hemelen als met een huisvader, die uit zijn voorraad nieuwe en oude dingen tevoorschijn haalt.' Misintenties van 26 juli t/m 1 augustus 19.15 u. (Smelebrothers) Ouders Pouwels - Voesten en overleden familie; Jaardienst Jeu Derikx en voor zijn echtgenote Marie 19.00 u. Jaardienst Hannes van Well en echtgenote; Overleden ouders Pieter Verheijen en Maria Litjens Misdienaars: Zat. 19.15 u. Janneke van Osch en Kevin Baltissen Di. 19.00 u. Marijn Claessens en Kevin Baltissen Zat. 26 juli Di. 29 juli Marjo Jenniskens wil ons graag komen vertellen over de vorderingen van het projekt Nepal. Dit wil zij doen bij voldoende belangstelling op een van de volgende avonden: 7 - 12 - of 19 augustus. Heb je hiervoor belangstelling laat het dan even weten aan Jan Janssen 8 06-41024219 of stuur een mailtje: niessenboer@home.nl

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 1