TVY OPEN DORPEN TOERNOOI 3 Vsselsteyn SENIOREN KEIJSERS-MANDERS Het Keijsers Manders Open Dorpen Toernooi, dat dit jaar voor de vijftiende maal wordt georganiseerd, is in volle gang. Met maar liefst 140 inschrijvingen van 9 verschillende verenigingen is het toernooi maximaal bezet Dat betekent, dat ook tijdens de wedstrijden van het Nederlands Elftal gewoon wordt gespeeld. Om de deelnemers en toeschouwers ook te laten genieten van het voetbal is in de kantine een groot scherm geplaatst Komende zaterdag is een gezellige feestavond gepland met het duo B B, waarvoor niet alleen de deelnemers aan dit toernooi zijn uitgenodigd, maar ook alle andere leden, vrienden en bekenden. B B combineert disco met live (zang) entertainment. Het repertoire varieert van schlagers, Nederlands, Duits, Engels, tot evergreens,country en back to the 60's, 70's, 80's en 90's Degenen, die 2 jaar geleden de finaledag van Venray Open op het park van TC Rodhe hebben meegemaakt, weten nog hoe gezellig het toen was. Komende zondag, worden de finale-wedstrijden gespeeld. We beginnen om 09.00 uur. Na afloop om ca. 18.00 uur is de prijsuitreiking door de toernooi-sponsor, dhr. Keijsers, met aansluitend een grote loterij met vele mooie prijzen. Je kunt het toernooi op de voet volgen op onze website www.tvvsselsteyn.com en tevens op www.toernooi.nl Wil je een keer een leuke dubbel-wedstrijd zien, kom dan gerust eens kijken. U bent van harte welkom. Het laatste graveltoernooi van TVY zondag 29 juni M Zoals jullie allemaal weten wordt deze zomer ons tennispark grondig gerenoveerd. Onder andere nemen wij afscheid van het baansoort gravel om in de toekomst ook in de winter van onze sport te kunnen genieten. Op zondag 29 juni willen wij daarom nog een laatste dagtoernooi op gravel organiseren. Zoals bij andere dagtoernooien bestaat de mogelijkheid om 's morgens of 's middags als verhindering op te geven. Verder spelen wij in poules van 4 deelnemers en zoals gebruikelijk 3 wedstrijden. Het inschrijfgeld bedraag: 7,00. Naast de wedstrijden kunnen we vanaf 17.00 uur genieten van een broodje kebab of een Turkse pizza en de avond gezellig ingaan. Inschrijven kan via onze site www tvvsselstevn.nl en sluit op zondag 22 juni. Voor vragen kan je bellen met Kalle Voigt 0478-545008. WtfOPÉH Rabobank Venrav Open TtttAYOPE* Van 13 t/m 16 augustus wordt voor de twaalfde keer in successie het Venray Open gespeeld. Het Rabobank Venray Open is een toernooi tussen alle tennisverenigingen van de Gemeente Venray, dit jaar aangevuld met een gastvereniging, tennisclub TC Loonse Duinen uit Overloon. De organisatie is in handen van TC Rodhe, TV LVH, TC Venray en TV Ysseisteyn. De Junioren spelen alle wedstrijden op het park van TCV: de poulewedstrijden op woensdag en donderdag en de finales op vrijdagavond. Tevens worden dan ook de wedstrijden om de 3e, 4e, 5e en 6e plaats gespeeld. De junioren spelen in 2 leeftijdscategorieën: jongens/meisjes 9 - 13 jaar en 12 - 16 jaar. Een team bestaat in principe uit 4 junioren, jongens en/of meisjes. Beide categorieën spelen 2 enkels en 2 dubbels. De Senioren spelen hun poulewedstrijden op 13-14-15 augustus. De Open klasse( 5-6) speelt op de banen van TC Rodhe, de klasse 7 (D1) speelt in Ysseisteyn en de klasse 8/9 (D2/E) speelt in Leunen. De wedstrijden om de 3e t/m de 6e plaats en de finales worden op zaterdag 16 augustus gespeeld op de banen van TC Venray. De teams bij de senioren bestaan in de klasse 7, 8-9 uit min. 4 dames en 4 heren, terwijl in de klasse 5-6 min 2 dames en 2 heren uitkomen. Zij spelen een DE, een HE, een DD, een HD en een MD. Evenals vorig jaar ook weer een Venray Open in de Veteranen 50+-klasse, gespeeld op het tennispark van TV Oostrum. Een 50+-team bestaat uit min. 2 dames en 2 heren. Zij spelen per onderlinge wedstrijd een DD, een HD en 2 MD. Inschrijfformulieren liggen in de kantine. Deze kunnen worden ingeleverd in de brievenbus in de kantine Tevens bestaat de mogelijkheid om electronisch in te schrijven via de website van de vereniging of de website van Venray Open: www.venravopen nl. De Technische Commissie maakt de teamindeling. Houd er rekening mee. datje in principe op de finaledag beschikbaar moet zijn. In verband met de naderende vakanties willen we als organisatie graag weten welke teams we kunnen verwachten. Vandaar dat we nu al willen weten of je in principe mee wil doen. Venray Open is een toernooi, niet alleen voor ervaren spelers, maarzeker ook voor leden, die slechts enkele jaren lid zijn en graag eens in teamverband een toernooi willen spelen. Dus meld je aan. Het laatste nieuws over dit prachtige toernooi kun je vinden op de website: www.venravopen.nl. De inschrijving sluit op 23 juni. Doe het dus nu meteen!!!

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 7