Vsselsteyn KEIJSERS'MANDERS JUNIOREN |van soest fysiotherapie en fitness jeugd-clubkampioenschappen|! Maandag 23 juni starten de jeugdclubkampioenschappen. Het wedstrijdschema is bijna klaar en iedere deelnemer ontvangt dit weekend een brief in de bus Ook de kinderen die zich hebben aangemeld voor de woensdagmiddag krijgen nog bericht. Ook dit jaar trakteert onze sponsor van Soest fysiotherapie en fitness alle deelnemers weer op een lekker ijsje. Dus. dit weekend zie je de bekende ijsbon wel verschijnen! kantinedienst □oordat de mix-clubkampioenschappen verzet worden naar een andere periode qaan de geplande kantinediensten van 23 t/m 6 juli niet door (muv zondag 29 juni) dienst 29 juni Mark Smits Henk Strijbos Pieter Swinkels Ton Swinkels poetsen 25juni Riet Koopmans Franka van Lier m IDT) I ID Dat meer niet altijd beter is weet u als trouwe lezer natuurlijk al lang. Als wc LJ UKL. LU o__, o deze zondag naar buiten kijken is het meer weer. Meer wolken, meer wind en nog vervelender meer regen. Meer weer is omgekeerd evenredig aan het aantal deelnemers aan onze clubtocht van deze week. Maar als er meer fietsers een korte blik op de buienradar hadden genomen. Dan waren er deze week dus meer deelnemers geweest. Om 9.00 uur vertrekken we dus met 9 man r Noordwestelijke richting om de regenzone te ontwijken. Dit lukt wonderwel na een 10 tal kilometers komt er zelfs meer zon. We rijden via Bakel, Beek en Donk naar Keidonk. Om vervolgens tussen Uden en Veghel noordelijker te koersen. Hierna in oostelijke richting om uiteindelijk te belanden in Zeeland. Hier gaan we onder de Middenpeelweg door om weer koers te zetten naar Ysselsteyn. Frans onze wegkapitein van deze week heeft echter nog meer in petto. Want meer is dus volgens hem wel beter. Om het fietspad langs de Beekweg niet meer te hoeven doen. Gaan we meer bepaald terug via Overloon. Hierdoor maken we meer kilometers en komen we wel ruimschoots boven het aantal van te voren ingeschatte kilometers namelijk 107. Dus dat is ook al meer. Voor wat betreft het gemiddelde. Dat was ook al meer dan vorige week. Op onze website vindt u meer informatie over deze clubtocht. Dus als je meer wilt weten kijk dan op www.tourclubysselsteyn.nl In verband met ons jaarlijkse uitstapje is onze praktijk gesloten op vrijdag 27 juni Voor dringende gevallen kunt u terecht bij de huisartsen in Venray tel: Dokter Paping: 0478-581393 Dokter Henkes: 0478 - 582200 Dokter de Vocht: 0478-581878 Dokter Gabeler: 0478- 582824 Namens het hele team van de Wildenberg Installatietechniek 8V Agrobactn 0 533 EB Ysselsteyn De ketelkenner: Nieuwe CV-ketel Maak de juiste keuze bij uw aanschaf en bespaar veel energiekosten in de toekomst! YSSELSTEYN

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 6