Ysselsteyms Nieuws Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@tiscali.nl Jrg46, nr. 25 20 juni 2008 Men kan luisteren op een manier die meer waard is, dan het beste wat men zeggen kan. Van de parochie Matteüs 10, 26-33 Jezus zegt: "Word dus niet bang voor hen. Want niets is verhuld dat niet onthuld zal worden, en niets is verborgen dat niet bekend zal worden. Wat Ik jullie zeg in het donker, zeg dat in het licht. Wat jullie in het oor gefluisterd krijgen, verkondig dat vanaf de daken. Wees niet bang voor hen die het lichaam doden, maar de ziel niet kunnen doden. Wees eerder bang voor hem die en ziel en lichaam kan ombrengen in de hel. Twee mussen kosten toch maar een stuiver? En daarvan zal er niet één op de grond vallen buiten jullie Vader om. Bij jullie zijn zelfs alle haren op je hootd geteld. Wees dus niet bang. Jullie zijn meer waard dan een hele zwerm mussen. Als iemand partij kiest voor Mij bij de mensen, zal ook Ik partij kiezen voor hem bij mijn Vader in de hemel. Wie Mij verloochent tegenover de mensen, die zal Ik ook verloochenen tegenover mijn Vader in de hemel". Misintenties van 21 juni t/m 27 juni Zat. 21 juni 19.15 u. (Ouderenkoor) ouders Slangen - van Montfort en overleden familie; Piet Svvinkels en kleinkind Mara; Frans Swinkels vanwege zijn verjaardag: Frans Claessens vanwege zijn verjaardag; Melanie Vriens vanwege haar verjaardag Zon. 22 juni 13.30 u. Doopviering van Siebe Jcnniskens Di. 24 juni 19.00 u. Wim Jansen vanwege zijn verjaardag en voor de overleden familie; Jaardienst overleden ouders van Soest - van Bracht Misdienaars: Zat. 19.15 u. Stef Lemmens en Kevin Baltissen Di. 19.00 u. Marijn Claessens en Ron Peters

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 1