Ysselsteyos Nieuws Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@tiscali.nl Jrg 46, nr. 21-22 23 mei 2008 Van de parochie Zat. 24 mei 19.15 u. Di. 27 mei Misdienaars: Zat. Di. Zat. 31 mei 19.00 u 19.15 u. 19.00 u. 19.15 u. Di. 3 juni 19.00 u. Moeder Maria Maria, over de gehele wereld roepen mensen U aan. In alle talen wordt U vereerd en bezongen. Men heeft U in duizendvoudige namen geprezen, maar of men U Ivoren toren noemt of Gulden Huis. vöör alles bent U de Moeder. Moeder Maria, geef mij de kracht U te zien als mijn moeder. Kom onder mijn dak. in mijn huis. Laat mij bij alles wat we doen eerst even met U overleggen, doe mij dan denken aan wat U geleden hebt onder het kruis van Golgotha, waar Uw Zoon te sterven hing. Misintenties van 24 mei t/ni 30 mei (Enjoy Together) Vader en moeder Willems - Maessen; Jeu Kleuskens en Nelly Kleuskens - van de Ven; Jaardienst Frans van de Weijer; jaardienst Raymond van Asten Wim Swinkels vanwege zijn verjaardag; Louis Arts; Ouders de Weert - de Swart Kevin Baltissen en Niels Claessens Janneke van Osch en Luc Peters Misintenties van 31 mei t/m 6 juni (Ouderenkoor) ouders Koonings - Janssen; Mia Lemmens - Verstegen; Ouders Pouwels - Voesten en overleden familie; Jaardienst Rie de Boer - van Staveren en overleden familie; Jep, Leen en Gerrit Flinsenberg; Jaardienst Geert en Nellie Deters; Jaardienst An van de Ven - Winnen en haar echtgenote Jeu van de Ven; Uit dankbaarheid van een 80sle verjaardag; jaardienst Jan van Lipzig en zoon Thom; Jan van Gassel (namens het ouderenkoor); Jaardienst Pater Joop Steneker en voor Pastoor Eelco Steneker; Jaardienst Rien Gommers en overleden familie Gerard Fleurkens en de overleden familie Fleurkens - van Staveren; Tilly Jeurissen vanwege haar verjaardag Misdienaars: Zat. 19.15 u. Di. 19.00 u. Stef Lemmens en Kevin van Hoof Marijn Claessens en Ron Peters (loon Hermans)

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 1