Senioren Schrijf je in voor de najaarscompetitie KNLTB 2008! Er zijn nog mogelijkheden om deel te nemen als team aan deze gezellige najaarscompetitie in de periode 29 augustus t/m 11 oktober (7 speeldagen). Het betreft uitsluitend dubbelcompetities, dus geen enkelpartijen. Een team bestaat uit 4 personen Per wedstrijd worden er 4 dubbelpartijen gespeeld. In die tijd speelt ieder teamlid dan 2 dubbelpartijen Ervaring leert dat de wedstrijden op zaterdag in de najaarscompetitie rond 17,00 uur zijn afgerond. Vsselsteyn Op dit moment is er nog ruimte voor teams in de volgende competities: - vrijdagmiddag 13.00 uur 55+Heren, 55+Gemengd dubbel - zaterdagmiddag 13.00 uur Herendubbel, Dames of Gemengd Dubbel De teams van vorig jaar worden nog afzonderlijk benaderd via email. De kosten per team bedragen 80,- voor inschrijfkosten plus ballen Je opgave met je voorkeur voor competitievorm en dag tot uiterlijk 25 mei a.s. sturen naar Twan de Wit. E-mail. tdwit@home.nl |[MJ TEUNISSËN BV PINKSTERTOERNOOI 2008|| Met een mooi aantal deelnemers spelen we op tweede Pinksterdag, 12-5-2008, het jaarlijkse Pinkstertoernooi. Het wedstrijdschema staat dit weekend op www tv vsselsteyn nl en hangt bij de banen. Naast de eer om als poulewinnaar geëindigd te zijn, worden uit het aantal deelnemers welke bij de prijsuitreiking aanwezig zijn 3 prijzen getrokken met als hoofdprijs een tegoedbon van 50,- Kantineöienst maandag 12 mei Jelle van Hees Ton van Hees Steffie de Wit Erik Hegger poetsen 114 mei Jolanda Smits 1 Annelies Rops Paardensportvereniging Ysselsteyn Afgelopen weekend op de S.G.W Casteray dit was tevens het Limburgs kampioenschap Behaalde in de klasse B Irene Potten met haar paard Jupiter een 2 de prijs Natascha Mennen met haar paard Unymphet een 4 de prijs. Met deze mooie plaatsen werd Irene Potten met haar naard Jupiter Limburgs kampioen 2008 klasse B Natascha met haar paard Unymphet reverve kampioen 2008 klasse B Super goed gedaan meiden we zijn trots op jullie. Wc komen vrijdag 9 mei of zaterdag 10 mei langs de deuren met hele mooie geraniums. TO i J R C L LJ B Omdat de wind niet altijd uit de oosthoek waait kozen we deze week voor een tochtje richting die Heimat. Met een stralend zonnetje en een flink YSSELSTEYN briesje tegen gaan we via Horst en Melderslo richting Grubbenvorst om daar de Maas over te steken. Dat oversteken van de Maas doen we met het pont natuurlijk. Kosten met korting 7,50. Bij Hasselderheide steken we de grens over om over afwisselend anlieger frei wegen en fietspaden uiteindelijk noordelijk af te buigen naar Kevelaer. Bij Twiststeden maken we een kronkel om weer terug de grens over te gaan. Bij de Koninginnen brug van Wanssum naar Well laten we ons van de verkeerde kant zien door voorrang te nemen in plaats van voorrang te verlenen, Als je vooraan in een grote groep rijdt is ook belangrijk om in te schatten hoe lang het zal duren voordat ook de laatste in de groep de bocht ook gemaakt heeft. Daar zitten als snel wat seconden tussen. Onze excuses aan het fietsende echtpaar gemaakt zijn dan ook zeker niet overbodig. Dit is echt wel een puntje om over na te denken. Al met al een leuke fietstocht van 90 km. Met op het einde toch weer een terras.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 7