Vrijdag Zaterdag Zondag Woensdag Vrijdag Zaterdag Programma van 08 mei t/m 17 mei Donderdag 08-mei 09-mei I O-mei II -mei 14-mei Donderdag 15-mei 16-mei 17-mei Dondcrdagavondgrocp 18:30 Pyjamaparty Groep 5/6 Vrijdagavondgroep 20:30 Zaterdagavondgroep 20:00 JE RA ON AIR Afterparty 20:00 Vergadering vergadering voor Jerakamp-leiding Donderdagavondgroep 18:30 Gekleurde sokkenspel Groep 7/8 Vrijdagavondgroep 20:30 WKD Party met Crazy DJ Team 20:00 Zondag 11 mei; Jera on Air Afterparty Ten eerste alle vrijwilligers van Jera on Air '08 hartstikke bedankt voor jullie inzet!!! Zonder jullie is het niet mogelijk zo'n super festival te organiseren. Zoals jullie in de vrijwilligers mededeling hebben kunnen lezen, organiseren wij zondag 11 mei nog een After Party vanaf 20.00 uur. We kunnen dan nog gezellig na kletsen over het festival en misschien hebben jullie nog wel wat tips voor ons. deze zijn altijd van harte welkom. Tijdens deze avond kun je voor €1,- een drankje drinken en uiteraad wordt er op deze avond ook voor entertainment gezorgd. Deze avond is voor iedereen toegankelijk, dus ook niet-vrijwilligers! Donderdagavondgroep: Donderdag 8 mei is er voor groep 5 en 6 een Pyjamaparty, we beginnen net als normaal om 18:30 uur. De dag erna kunnen de kinderen om 09:30 uur naar huis, voor een ontbijt zal worden gezorgd. Vergeet je slaapspullen niet en neem wat warme kleren mee, tot dan. Jera-Kamp 2008 Nog een dikke twee maanden en dat is het zover, dan is namelijk het fantastische Jera-Kamp. We gaan dit jaar op kamp van 12 t/m 19 juli in blokhut "De Polderhonk" in Asten. De Polderhonk is een niooi en groot gebouw, met hopelijk dit jaar wel warme douches! Om een indruk te krijgen van het kampgebouw kun je alvast een kijkje nemen op de internetsite www.scoutingasten.nl. Verder is het gelegen aan het rand van het dorp en het bos met een mooi afgeschermd grasveld. Kortom een ideale locatie waar de Limburgers gaan genieten van de lange Brabantse nachten. De inschrijfformulieren worden aankomende week uitgedeeld op school en dienen voor maandag 26 mei ingeleverd te zijn bij René van de Pas. (Ysselsteynseweg 97) 17 mei WKD-party met het Crazy DJ-Tcam! Eindelijk is het zover, de 2 mafste en meest gestoorde DJ's van Nederland gaan de discotheken, feestzalen en feesttenten onveilig maken met him nieuwe show. Het belooft een super spektakel te worden op het podium: veel give-aways, veel interactie en natuurlijk 2 DJ's die het publiek letterlijk op de kop krijgen. Na enkele jaren solo en samen een groot aantal klussen gedaan te hebben vinden ze het nu tijd om "volwassen" te worden en met een echte tour op pad te gaan. Ze zwepen het publiek op, vanaf het podium, in de zaal. op de wc. Het maakt allemaal niet uit. als de microfoon maar mee kan. Tevens wordt het publiek getrakteerd op echte zangkunsten van deze 2 helden! Gillende meiden, bloemen (met bloempotten!) en een groot superfeest zijn het gevolg. De aller-leukste. nietszeggende dingen gebeuren op het podium zoals de enige echte DJ Frank Dubbel Dek Wedstrijd (speciaal voor dames met dubbel D), en de totaal niet Erotische Danswedstrijd. Kortom een feestje watje absoluut niet mag missen. Zorg dus datje weer aanwezig bent in de Jera on 17 mei. De deuren gaan om 20.00 uur open. en de entree bedraagt €5.-. WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 2