ZONDAG 11 MEI AFTERPARTY!! Ten eerste alle vrijwilligers van Jera on Air '08 hartstikke bedankt voor jullie inzet!!! Zonder jullie is het niet mogelijk zo'n super festival te organiseren. Zoals jullie in de vrijwilligers mededeling hebben kunnen lezen, organiseren wij zondag 11 mei nog een After Party vanaf 20.00 uur. We kunnen dan nog gezellig na kletsen over het festival en misschien hebben jullie nog wel wat tips voor ons, deze zijn altijd van harte welkom. Tijdens deze avond kun je voor€l,- een drankje drinken en uiteraard wordt er op deze avond ook voor entertainment gezorgd. Deze avond is toegankelijk voor iedereen, dus niet alleen voor vrijwilligers! Ii= haarmode =voor \jem en h)aa STOP DE LUIZENOORLOG PREVENTIEF Een veel voorkomend probleem in gezinnen en op scholen Daarom ter preventie een shampoo om dit probleem aan te pakken kindvriendelijk plantaardig ruikt fris dagelijks gebruik prikt niet neten gemakkelijk uit kambaar De shampoo is gemaakt op basis van citrus en teatree Deze samenstelling weert de luis af, zoals een muggenstift bij muggen Door 't gebruik van deze shampoo bij een luizenalarm vermindert de kans op nog meer luizengevallen Let wel dit is geen garantie om geen luizen te krijgen BESTRIJDING Voor het bestrijden van luizen kunt u bij ons ten alle tijden priodermlotion verkrijgen Ook na sluitingstijd Van Gassel Aanbieding week 19: - abrikozen vlaai van 7.20 voor 5.25 - waddenbruin brood van 2.05 voor€ 1.80 - noten-vruchten bollen 3 1 gratis ovenvers of bake-off! Moederdag tip! -taartje of snit gevuld met een luchtige aardbeienbavaroise afgewerkt met heerlijke verse aardbeien en slagroom -aspergevlaai rijkelijk gevuld met asperges-room-ei-ham een aanrader!! -diverse bake-off broodjes en croissants, 5 minuten in de oven en....smullen maar! Aanbieding week 20: - bananesoes 3 1 gratis - kersenvlaai van 7.20 voor 5.25 - waddenwit brood van 2.05 voor 1.80 wit brood met de gezonde eigenschappen van een bruin brood - duitse broodjes 3 1 gratis ovenvers of bake-off Onze spaaractie loopt ten einde. Er wordt nog gestempeld tot 12 mei a.s. Volle kaarten kunnen ingeleverd worden t/m juni! Prijswinnaars maand april: - Fam. v.d. Munckhof - Ysselsteyn - Fam. v. Bakel- Vredepeel Allebei van harte gefeliciteerd! We wensen alle moeders een hele gezellige verwendag! Tot ziens! Putienweg 18 5813 BD Ysselsteyn Tel. 0478-541966 "ïimmermannsweg 2 Tel (0478) 54 14 74 Ysselsteyn

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 11