ONAAIR Ter gelegenheid van ons 60-jarig jubileum willen we alle inwoners en speciaal onze oud-leden en Ysselstcynse verenigingen van harte uitnodigen op onze receptie a.s. zaterdag 26 april van 19.30 uur tot 21.00 uur in ons clublokaal Herberg de Peel. Nog een weekje... ...en dan is het eindelijk weer zover; Jera on Air 2008! Voor alle informatie kunt u terecht op www.jeraonair.nl. Vrijwilligersinformatie -Alle vrijwilligers welke een brief hebben ontvangen staan ingepland om op Hemelvaartsdag te werken. - Vrijdag 25 april is er een instructieavond om 19.00 uur in het gebouw van Jera'70. Wanneer u niet kunt verwachten we een afmelding. - LET OP: Op donderdag 1 mei willen we om 11.45 uur de peptalk houden. Dit in verband met het starten van de eerste diensten om 12.00 uur. (Ingang via de Heidse Peelweg) - Contactpersoon voor vrijwilligers is Moniek Peters (te bereiken op 06-28406246). Jera on Air bedankt de volgende sponsoren Diamondsponsor Vitelia Voeders socx-design Goldsponsor Dirk Scheepens Verreikers Keijsers-Manders Installatietechniek Direct Gazon Vakgarage Gommans de Wit Silversponsor Peters auto's en accessoires Rovadi Café-restaurant Roelanzia Klusservice Ysselsteyn Rronzesponsor Inther Manders Industries BV Mari vrijetijdscentrum Wanssum Stevens constructiewerken BV Café-restaurant Herberg de Peel Kwalitarie Forest Coop Seuren Jekal Van Ass C V-service Mede mogelijk gemaakt door: Dicrenartsenpraktijk Ysselsteyn Dobbe agrarische bedrijven Enjee kappers Plus van Dijck Vee en varkenshandel van Schijndel 't Diepvrieshuis Bouwkundig adviesburo Michels

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 8