3 nieuwe bands voor Jera on Air 2008 De organisatie van Jera on Air 2008 blijft strooien met indrukwekkende namen. Vandaag weiden maarliefst 3 acts aan de linc-up toegevoegd. Het Japanse Electric Eel Shock is de meest opvallende van de drie, maar ook Textures uit Tilburg, en Aux Raus uit Amsterdam zijn bijzondere acts. Het Japanse Electric Eel Shock is een 3-koppige. garage-rock spelende, en bijzonder energieke band. Inspiratiebronnen voor de Japanners zijn onder andere Black Sabbath en The Red Hot Chili Peppers. Ze openen elke show met Black Sabbath's 'Iron Man', en de drummer draagt, in navolging van dc Peppers, niets anders dan een sok. En deze zit niet om zijn voet. Electric Eel Shock maakt al enkele jaren furore in Nederland. Zo fungeerden ze onder andere als support act van Danko Jones. The Bloodhound Gang en Presidents of the USA. Tegenwoordig staan ze gewoon als hoofdact op menig groot podium. Dan Aux Raus. Deze vreemde eend in de bijt heeft de weg naar de top gevonden door punk te mixen met techno en gabber. Op een versleten gitaar, twee oude drummachines, en een computer welke rijp is voor de storthoop, schrijft de Amsterdamse formatie haar nummers. Aux Raus stond afgelopen weekend nog op Paaspop, waar het een verpletterende indruk achterliet. Ook grote festivals als Noorderslag en Lowlands moesten er aan geloven. Op de website v» w .ieraonair.nl kunt u kennis maken met de unieke sound van Aux Raus. Last but not least presenteert stg. Jera on Air de Tilburgse formatie 'Textures'. Deze metal formatie heeft inmiddels internationale faam verworven. Komende maand touren ze door Engeland, en een maand later zitten ze onder andere in Denemarken en Frankrijk. Textures is een 5-koppige band, welke sinds 2001 haar sporen in de muziekindustrie aan het verdienen is. Dit resulteerde in een Essent-award in 2004 voor 'Meest belovende act'. Van alle 3 de bovenstaande bands kunt u een indruk krijgen door de website ww.ieiaonaii .nl te bezoeken. Via deze website zijn ook kaartjes te bestellen. Deze kosten in de voorverkoop 18,-. Eerder al maakte de organisatie bekend dat Madball, Agnostic Front, Strike Anywhere, en vele andere het festival op I mei aan zullen doen. Kaartjes zijn sinds maandag ook verkrijgbaar bij de gewone ticketpunten. Ook deze zijn te vinden op de website. Programma compleet Vandaag zijn Pronghorn en Antillectual aan het programma toegevoegd als laatste 2 bands voor Jera on Air 2008. Pronghorn speelt opgewekte Ierse Folk, welke de tent zeker in vervoering zal brengen. Deze uit Dorset (Engeland) afkomstige band w ist onlangs nog velen te boeien op Paaspop in Schijndel. Antillectual is een punkband in opkomst. Deze Nijmeegse 3-mans formatie tourt op dit moment onder andere door Duitsland en Zweden. En dat is niet voor niets zoals je op Jera on Air 2008 zult ondervinden. Jera on Air bedankt de volgende sponsoren Diamondsponsor Purple Group Silversponsor Aannemersbedrijf M.J. Tennissen Peter Claessens timmerwerken Verhuurbedrijf I.umar De Trompeter Goldsponor Dirk Scheepens Verreikers Van den Munckhoff BV Keijsers-Manders Installatietechniek BV Bronzesponsor Aannemersbedrijf Janssen Bouw en onderhoudsbedrijf H. Gooren Van den Vossenberg BV Glasservice Ysselsteyn Loonbedrijf Geelen Autobedrijf van Tilburg Bouwman Fourage Expert Deurne Hendrix Metselwerken Loonbedrijf Ysselstey n VOF

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 8