AFDELING Ysselsteyn/Vredepeel WANDELEN. Vrijdag 11 april(morgen) gaan we wandelen al.v. Jan Michels. I ijdens de wandeling maken we een tussenstop bij de schuur van de lam. Houben om oude machines en werktuigen van de laatste 70 jaar te zien. Vertrek om 13.30 uur vanaf de kerk. Ol DERENKOOR. Het koor luistert zaterdag 12 april de II. Mis op met de "Suttermis" en de liederen, nr.: 57-59-30 en 82. BILJARTEN ROELANZI A-toernooi Donderdag 17 april zal de llnale gespeeld worden om de Roelanzia-wissel trofee. Vooraf zullen de groepswinnaars door loting bepalen tegen welke tegenstander ze de halve finales spelen. Aanvang halve finales: 13.30 uur. Willen de groepswinnaars om 13.15 uur aanwezig zijn voor de loting. KBO-oudcrenadviseur: Samen Zorgwerk, tel.: 548015. Spreuk van de Week: "De waarde van liet leven ligt in liet genieten van liet alledaagse" Muziekvereniging de Feelklank Eerste H. communie. A.s. zondag 13 april begeleiden wij de Eerste H. communicanten naar de kerk. Bijeenkomst bij het gemeenschapshuis om 10.05 uur. De jeugdleden die nog geen uniform hebben worden verwacht in lange blauwe spijkerbroek, witte bloes en zwarte schoenen. Neem voor de zekerheid ook je zwarte trui mee. Kennismakingsconcert Volgende week vrijdag 18 april is er een kennismakingsconcert voor de 1 VM-leerlingen van de muziekschool en van Wil Jacobs. Meer hierover in het YNB van volgende week. Litwissclingsconcert harmonie dc Vriendenkring Well en muziekvereniging de Peelklank Yssclstevn A.s. zaterdag 12 april verzorgen we een uitwisselingsconcert met harmonie de Vriendenkring in zaal Onder de linden in Well. Voor dit concert gaan we helemaal gekleed in zwarte kleding. Het concert begint om 20.00 uur. Gezamenlijk vertrek vanaf het gemeenschapshuis om 19.00 uur. Als je zelf geen vervoer hebt. neem dan van tevoren even contact op met een van je collegamuziekanten. Kortingskaarten Zoo Pare cn Buhbejaanland Leden die nog interesse hebben in kortingskaarten voor Zoo Pare Ovcrloon of Bobbejaanland kunnen dit doorgeven aan Peggy Arts( 541564 ofartslemmens@planet.nl) Basisschool 'St.Oda'-Oudervereniging Kledinqinzamelinq 3 volgende kledinginzamelingsactie vindt plaats op donderdag 24 april en vrijdag 25 april a s Binnenkort treft u de benodigde informatie aan. 1e Heilige Communie Zondag 13 april a.s tijdens de mis om 10.30 uur zullen de leerlingen van groep 4 hun 1e H. Communie doen. De communicanten worden om 10.00 uur bij de basisschool verwacht. Om 10.15 uur trekken ze, begeleid door de fanfare en drumband naar de kerk Bij goed weer rechtsaf via het Lovinckplein en via het middenpad van het plein naar de kerk; bij slecht weer de kruising over. Gereserveerde plaatsen: - Voor de ouders van de communicanten zullen de eerste banken links én rechts worden gereserveerd. Zoals bekend mogen de gezinsleden bij de ouders in de gereserveerde banken plaatsnemen. - Voor de oma's en opa's zullen achter de gereserveerde plaatsen van de ouders ook banken links én rechts gereserveerd worden. Mogen we de ouders en aanverwante familie vragen om té kleine kinderen niet mee naar de kerk te nemen. Het kinderkoor zal een gedeelte van de zang verzorgen. De zangzolder is alleen bestemd voor het kinderkoor en leerkrachten. In de kerk mogen geen foto- en/of video-opnames gemaakt worden. Wij vragen aan wonenden deze dag te vlaggen. Tenslotte wensen we iedereen natuurlijk een mooie, sfeervolle viering en een fijne dag toe. KBO X jSSHSTfll/1

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 5