m] Teunissen bv KEIJSERS-MANDERS, Paardensportvereniginq Ysselsteyn Algelopen zondag hadden we weer onze jaarlijkse onderlinge wedstrijd Wegens de slechte weersomstandigheden konden we bij manege van Rosmeulen te recht. Daarvoor nogmaals bedankt. Het was een hele leuke dag. We hebben meteen goed kennis kunnen maken met de nieuwe ruiters van de ponyclub de Welshruiters Het was meteen een gezellige groep met de ponyclub erbij. Maar er moest ook gestreden worden op de wedstrijd. Ook al zagen ze pony's er schattig uit. Ze hebben laten zijn dat ze ook heel goed kunnen rijden. Dressuur pony's Bixie proef pony's 1 Elise Hermans met Iran 1Elise Hermans met Iran 2. Daphne Lenkens met Magie 2. Aimee Kommeren met Ranger 3. Eline Lenskens met Fritske 3. Isa Vermeule met Vita Bij de paarden hebben we ook gestreden om de mooie prijzen Dressuur paarden Hier werd de beker gesponsord door Jan Scheepers 1. Tamara Klaassen met Vencie 2. Sabine Franken met Zodiack 3 Jan Vlemmix met Tjan Springen paarden en Isa Vermeule met haar pony Hier werd de beker gesponsord door Frans van Rosmeulen 1. Natascha Mennen met Unymphet 2. Isa Venmeule met Robin 3 Tamara Klaasen met Vencie Door het goede werk van het wedstrijd secretariaat zijn we ook tot een totaal uitslag gekomen Totaal uitslag van de dag 1. Elise Hermans met Iran 2. Tamara Klaassen met Vencie 3. Aimee van Kommeren met ranger Als afsluiter van de dag hebben we nog lekker met z'n alle gegeten en hebben we een aantal nieuwe popstars ondekt. En niet te vergeten. Vrijdag 29 maart op de dressuurwedstrijd in de Mortel behaalde Irene Potten met haar paard Jupiter een 2 de prijs in de klasse B dressuur. Alle prijswinnaars proficiat en iedereen heel veel succes in het outdoor seizoen van 2008 Voorkom overspanning bliksemschade Bescherm uw kostbare apparatuur Tel. 0478 544 200 www.keljsersmanders.nl v. T. AANNEMERSBEDRIJF Voor diverse werkzaamheden in de agrarische sector zijn wij opzoek naar ervaren (beton) timmerlieden. i CLEKTRO -i g Installatietechniek BV Acyobaon 58 i 3 EB Ysseisreyn Ysselsteynseweg 82a, 5813 BM Ysselsteyn-Venray Telefoon 0478 541 406, Fax 0478 541 942 www.teunissen-bv.nl,info@teunissen-bv.nl M.J. Teunissen bouwt met kwaliteit en zekerheid

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 10