Dorpsraad CYsselsteyn Mededeling Dorpsraad: "Vacatures dorpsraad De dorpsraad zoekt personen 2 die zich geroepen voelen zich in te zetten voor de Ysselsteynse gemeenschap. Dit kan op allerlei gebied: woningbouw, inrichting dorpskern, behoud van voorzieningen, zorg voor jongeren en ouderen, toerisme en diverse maatschappelijke ontwikkelingen. Kandidaten kunnen zich tot zaterdag 1 maart '08 aanmelden bij de voorzitter Sicb Nijssen tel. 541571 of bij de secretaris Jan v/d Pas tel. 541611 Voor vragen of inlichtingen kun je terecht bij bovengenoemde personen. Dorpsraad Ysselsteyn WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de "Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818. DE WEEK VAN DE GOEDE DOELEN van 25 februari tot 1 maart 2008 In deze week collecteren we voor tien goede doelen tegelijk. Dus in plaats van dat we tien keer aan de deur komen doen we dat nu in een keer. Vandaag 21 februari ontvangt iedere inwoner van Ysselsteyn een brief in de bus. Op deze brief ziet u een overzicht van de goede doelen waarvoor u geld kunt schenken. Achter ieder doel noteert u het bedrag dat u wilt geven. Nadat u alles bij elkaar hebt opgeteld kunt u het totaalbedrag contant met de invullijst in de envelop doen. U hoeft geen naam te zetten op de envelop, uw bijdrage blijft anoniem. Dinsdag 26 februari komen 2 Ysselsteynse collectanten met identificatiepasje tussen 18.00 uur en 20.00 uur de envelop bij u ophalen. Als u er niet was, komen ze 27 februari op dezelfde tijd nog eens bij u langs. Zorgt u dat de envelop goed dicht geplakt klaar ligt voor ons. We hopen dat de gezamenlijke collecte naar ieders tevredenheid zal verlopen en dat we weer op uw massale steun mogen rekenen! Wij zorgen dat uw bijdrage op de juiste plek terecht komt en houden u op de hoogte van het resultaat. We wensen iedereen heel veel succes! Voor eventuele vragen, onze telefoonnummers staan vernield in de brief. Namens de kerngroep, Rob, Annette, Conny, Nelly en Lianne. Muziekvereniging de Peelklank Inleveren carnavalskleding Willen de leden die de carnavalskleding nog niet hebben ingeleverd dit alsnog doen tijdens de volgende repetitie. Federatief solisten-en ensemblcconcouers Zaterdag i en zondag 2 maart vindt in zaal t'Anker in Merselo het jaarlijkse solisten- en ensembleconcours plaats. Een overzicht van de optredens van de deelnemers wordt volgende week in het YNB vermeld.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 3