U0- .Jeugdprinsenbal Afgeloeëpe vrejdag hebben meugen zien hoe ex-jeugdprins Ron afscheid het genomen van alle Piëlreuskcs en Piëlreusinnekes. Hej haaj ut allemaol prachtig gevoonden. Daornao was ut spannend um te zien hoe de verteller diverse atributen uut de kiest haldc. En de ennigste den mit al dees dingen biending haj was jeugdprins Stan (Bouten) den Twedde. Heej zal de kommende daag veurop gaon bej de jeugdcarnaval. Liediesaovcnd Tiejes en gezellig drukke liedjesaovend hebben wej kunnen genieten van schon slagers van welicr en van 11 prachtig neje reuze slagers. 11 nummers van hoeëg nivo die wej nog duk gon huuren tiejes de carnavalsdaag. Bej den uutslag zaat ut dan ok allemaol erg kort bej mekaar, mar der kos der mar ieëne de winnaar zien van de Wiet van der Hoff Wisseltrofee. Dizze kier ging den nor Henk Deters en Ria Linders mit ut nummer "Enne Reuzewals", Op de Bonte Aovenden zullen zej wurre bejgestaon dur Schaa-Pie mit "Enne echte Piëlreus" en dur de Reuze Rakkers mit "Moj is ut laeve". Rcuzekluut 2008 Op dizze aovend is ok de Reuzekluut drager van 2008 bekend gemakt ien de persoeën van Vé van de Smid (Serve Keijsers). Vé zal de Reuzekluut uutgereikt kriege op zondagmiddag 27 januari um 13.00 uur ien de Smèlehof Dörpspaar 2008 Afgeloeëpe zaoterdag is ok ut dörpspaar nor veur gekommcn tiejes de Wie van de Vier Kwis. Renate Peeters en Tom Cornelissen zullen op carnavals zondag 3 februari ien ut onecht verboonde werre. DVD 5x11 De dvd's van 55 jaor carnaval ien Reuzesteyn zien ienmiddels roond gebraocht. Veul minse hebben al kunnen genieten van prachtige historische beelden en geluiden. Hedde. ondanks de controle, toch problemen mit de kwaliteit, gaef dit dan efkes dur an Ed Verschuuren tel. 542151. En hedde nog gen dvd. dan motte snel zien. want der zien der nog mar en paar ower. Ok hiervur kunde terecht bej Ed. Bonte Aovend Ankommende zaoterdag is den urste Bonte Aovend. Zörg dat ge um 19.45uur binnen ziel, beginnen um 20.00uur. Tiejes de vurstelling is dizze aovend is roeëk vrej! Enthousiaste vrijwilligers gezocht!! Dc voorbereidingen voor Jera on Air 2008 zijn alweer in volle gang. Om het festival ook dit jaar een succes te laten worden, zijn we opzoek naar enthousiaste vrijwilligers die ons willen helpen met promotionele zaken als posteren en flyeren op diverse locaties en activiteiten. I leb je interesse om je aan te sluiten bij het zogeheten "Streetteam vul dan onderstaande gegevens in! Ook zoeken we creatievellingen die hun steentje bij willen dragen aan de aankleding van het festival, en alles daar om heen. 1 leb je hier interesse in? Vul dan ook even onderstaande gegevens in. Mocht je meer informatie willen, neem dan even contact op met Thijs Vogels via t.\ogcls// student.lontvs.iil of 06-4110708. Naam: Adres: Rijbewijs (ja/nee): Streetteam/Kunstploeg: Stuur bovenstaande gegevens naar t.voccls a studcnt.foiitys.nl als je je aan wilt melden als vrijwilliger. Volgende vergadering Dc volgende Jera on Air bestuursvergadering vindt plaats op maandag 14 januari om 19.00 uur. want wej YSSELSTEYH

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 7