Dorpsraad Ysselsteyn Mededeling Dorpsraad: Hierbij nodigen wij iedereen uit voor het bijwonen van de openbare vergadering van de dorpsraad op maandag 14 jan '08 om 20.00 uur dit jaarbij "Roelanzia". Agenda: 1 Opening. 2. Spreekrecht publiek n.a.v. de agendapunten mogelijkheid om n.a.v. agenda aanvullende informatie te geven). 3. Verslag vergadering van 10 dec.'07. 4. Ingekomen uitgaande post en mededelingen. 5. Mededelingen vanuit de commissies. 6. Uitleg geurnorm Wat betekent dit voor Ysselsteyn m b. t. toekomstige woningbouw. 7. Besteding vormgelden i.v.m. contourenbeleid van de Provincie 8. Invulling 2 vacatures dorpsraad 9. Verslag dorpsradenoverleg. 10. Rondvraag 11. Sluiting. "Mededeling kerstboomverbranding: Aanstaande zaterdag 12 jan vindt de kerstboomverbranding plaats. Het aansteken staat gepland om 16.30 uur. Tarcicia Voigt en mogelijk Hennie Beelen zullen deze middag vanaf 14.00 uurbij de Jera zijn om de bomen in ontvangst te nemen en het vuur aan te steken. De (jeugd)brandweer zorgt voor ondersteuning. Zie nieuws Jera '70 Ingek uitg post dec '07 Ingek 1. Wonen Venfay ontvangst nieuwjaarswens. Liesbeth van Beek neemt afscheid op wo 23 jan '08 in de Rooijerie 16-18.00 uur 2. Gem Venray Willy Sassen neemt de gebiedscoordinatie over van Marion de Bresser. 3. Rabobank: ontvangst nieuwjaarswens Actie Rabobank: mogelijkheid tot het indienen van een wens 4 Gem Venray. aankondiginq vertrek van Gea Melis naar gem Uden 5. Prov Limburq Wekelijkse nieuwsbrief. Uitg Dorpsraad Yss brief naar Gem Venray voor overleg met Gemeente over ontwikkeling woningbouw in de aangeduide zoekqebieden Dorpsraad Ysselsteyn Muziekvereniging de Peelklank Corvecdienst Corveedienst voor de maand januari: Lin Bartray, Linda Bouwman. Ingrid Bruin en Jean Deters. Bij verhindering graag voor een vervanger zorgen! Bestuursvergadering A.s. maandag 14 januari is er om 20.30 uur een bestuursvergadering. l'.D.V. Ysselsteyn Zaterdag 19 januari houden wij onze jaarlijkse kampioenenhuldiging in ons clubgebouw. Wij willen deze avond om 18.00 uur beginnen met een buffet. I.v.m. met bestellen van het buffet graag even opgeven wie en met hoeveel personen hierbij aanwezig wil zijn. Opgave bij G.Cox tel. 541253. rib. bi- SSL s IV".

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 3