an 13 dec. t/m 22 dec. Donderdagavondgroep 18:30 Groep 7/8 Kerststukjes maken Vrijdagavondgroep 20:30 Zatcrdagavondgroep 20:00 IV A-Cursus 19:30 Donderdagavondgroep 18:30 Groep 5/6 Kerststukjes maken Vrijdagavondgroep. 20:30 Band: Plork en de Aannemers 20:00 Medewerkersgroep 2 Carla Bouwman Ine Tilleman Zaterdag 22 december 20.00 uur: Plork en de Aannemers In den beginne was er niets, toen een hele tijd wel weer wat en toen was er Plork. - Plork, een eenzame jongeman zonder vriendjes of welke vorm van liefde dan ook. Overal waar hij liep werd hij gebeten door honden, gekrabd door katten en uitgescholden door de rest van de wereld. De enige wezens die hem wel begrepen waren de eendjes in de vijver van het bejaardentehuis (hoewel dit hem wel het nodige brood heeft gekost). Na 25 jaar vol tegenslag en een compleet sociaal isolement, werd tot overmaat van ramp ook nog de vijver van het bejaardentehuis dichtgestort door 3 aannemers. Tijdens het storten zagen de 3 aannemers de zielige Plork zitten en besloten zich over hem te ontfermen. Na 2 jaar van opperwerkzaamheden zagen de aannemers dat dit ook niet wat was, en toen besloten ze maar een band te beginnen. Ik weet niet of u wel eens een aannemer met verstand van muziek heeft gezien, wij in ieder geval niet. Daarom ontbreekt het Plork en de aannemers totaal aan muzikale richting, visie en andere dingen. Voeg daar een halfblinde en altijd stomdronken styliste aan toe en wat je overhoudt is een muzikale freakshow. Van Abba tot System of a Down en van Andre van duin tot Faith No More. voor Plork is er geen vreemde eend in de bijt en niets is te gek. Voor ieder wat wils onder het genot van een wijntje en een pils. Ook 22 december bedraagt de entree weer €5,- en gaan de deuren om 20.00 uur open. Iva-Cursus Op dinsdag 18 december om 19.30 uur vindt er een IVA-cursus plaats bij OJC Jera'70. Mensen die aan deze cursus deel willen nemen (de medewerkers zijn 'verplicht'), dienen dit even aan te geven via bestuurd iera70.nl Opruimdagen Ook dit jaar gaan we de jera weer eens grondig opruimen. Schroom niet en kom donderdag 27 ('s middags) en vrijdag 28 (de hele dag) je steentje bijdragen in het gebouw van de Jera. Zand Achter de jera ligt een ruime kuub gele zand te wachten op een nieuwe eigenaar. Mocht je dit kunnen gebruiken, dan is deze kuub geheel gratis af te halen bij de Jera. Check voor meer info www.jera70.nl WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818. Programma Donderdag 13-dec Vrijdag 14-dec Zaterdag 15-dec Dinsdag 18-dec Donderdag 20-dec Vrijdag 21-dec Zaterdag 22-dec

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 3