Ysselsteyes Nieuws Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@tiscali.nl Jrg45, nr. 50 14 december 2007 Misintenties 15 december t/m 21 december Van de parochie Matteüs II, 2-11 Toen Johannes in de gevangenis hoorde over de daden van de Messias, liel hij Hem hij monde van zijn leerlingen vragen: 'Bent U het die komen zou, of hebben we een ander te verwachten?' Jezus gaf hun ten antwoord: 'Ga Johannes vertellen wat u hoort en ziet: Blinden zien weer en kreupelen lopen, melaatsen worden rein en doven horen, doden staan op en aan armen wordt de goede boodschap verkondigd. Gelukkig degene die geen aanstoot aan Mij neemt.'Toen ze vertrokken, begon Jezus tegen de mensen over Johannes te spreken: 'Waarom bent u naar de woestijn gegaan? Om naar riet te kijken dat beweegt met de wind? Waarom ging u dan? Om iemand in verfijnde kleren te zien? Mensen die verfijnde kleren dragen, vind je in de paleizen van de koningen. Maar waarom ging u dan? Om een profeet te zien? Ja. zeg Ik u, zelfs meer dan een profeet. I lij is het over wie geschreven staat: Zie, Ik zend mijn bode voor u uit, om voor u de weg te banen. Ik verzeker u. onder hen die uit vrouwen geboren zijn, is er niemand opgestaan die groter is dan Johannes de Doper. Maar de kleinste in het koninkrijk der hemelen is groter dan hij. Zat. 15 Dec. 19.15 u. (Vivace) 3dc weekend van de Advent Grad en Nel Spreeuwenberg- de Bruijni en de kinderen Leo, Wint, en Truus; Jaardienst Marlidie Basliaansen; overleden familie Janssen-Thielen; Overleden ouders Janssen-Smeets Di. 18 Dcc. 19.00 u. Pastoor Spreeuwenberg en overleden familie Sprceuwenberg-Verlinden; Aansluitend Boeteviering Misdienaars: Zat. 19.15 u. Janneke van Osch en Marijn C'laessens Di. 19.00 u. Niels Claessens en Ron Peters Kerstvieringen 24 december Kerstavond om 17.00 uur Gezinsmis opgeluisterd door de Eige wijsjes Om 23.00 uur Nachtmis opgeluisterd door Vivace kerstdag om 9.30 uur de Dageraadsmis opgeluisterd door Enjoy Together 2'u' kerstdag om 11.00 uur H. Mis opgeluisterd door het Ouderenkoor.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 1