Ysselsteyes Nieuws Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@tiscali.nl Jrg 45, nr. 49 7 december 2007 Matteüs 3, 1-12 In die dagen kwam Johannes de Doper in de woestijn van Judea verkondigen: "Bekeer u, want het koninkrijk der hemelen is ophanden." Want hij is het over wie door de profeet Jesaja is gesproken: Een stem roept in de woestijn: Bereid de weg van de Heer, maak zijn paden recht. Deze Johannes had een kleed aan van kameelhaar en droeg een leren gordel om zijn middel. Zijn voedsel bestond uit sprinkhanen en wilde honing. Toen liep Jeruzalem en heel Judea en heel de streek rond de Jordaan naar hem uit. Ze lieten zich door hem dopen in de rivier de Jordaan, en beleden hun zonden. 1 oen hij zag dat velen uit de kringen van farizeeën en sadduceecn op zijn doop afkwamen, zei hij tegen hen: 'Addergebroed, wie heeft u voorgespiegeld dat u de komende toorn kunt ontlopen? Breng liever vrucht voort waaruit bekering blijkt. En denk maar niet dat u van uzelf kunt zeggen: "Wij hebben Abraham als vader.' Want ik zeg u dat God van deze stenen kinderen kan maken voor Abraham. De bijl ligt al aan de wortel van de bomen. Iedere boom die geen goede vrucht voortbrengt, wordt omgehakt en in het vuur gegooid. Ik doop u in water met het oog op bekering. Maar Hij die na mij komt. is krachtiger dan ik. Ik ben te min om Hem zijn sandalen te brengen. Hij zal u dopen in heilige Geest en vuur. De wan heeft Hij al in zijn hand. en Hij zal zijn dorsvloer oruimen; zijn graan zal Hij verzamelen in zijn schuur, maar het kaf verbranden in onblusbaar vuur. Misintenties 8 december t/m 14 december Zat. 8 Dec. 19.15 u. (Eige Wijsjes) 2dc weekend van de Advent Kinderwoorddienst voor de kinderen van groep 5 t/m groep 8 Jaardienst Piet Arts (Timmermannsweg); Toon Wismans vanwege zijn verjaardag: Eerste jaardienst Gerrit Philipsen en voor de ouders Teunissen-Gerrits; Jaardienst Gerrit Martens en voor Henny Emonts-Muijsers; Wim Jenneskens van de stamtafel), Di. 11 Dec. 19.00 u. overleden familie van de Weijer en de overleden familie Martens: Jaardienst Piet Bus en voor zijn schoonzoon Gcr a.s. zondag wordt er om 13.30 uur in onze kerk gedoopt: Jelke Peelers van de Ysselsteynseweg 49 Misdienaars: Zat. 19.15 u. Niels Claessens en Kevin van Hoof Di. 19.00 u. Stef Lemmens en Luc Peters Van de parochie

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 1